Gelinim Mutfakta'nın yeni bölümüyle ekranlara gelen ve izleyicilerin ilgisini çeken Gamze Kargalı, yarışmaya iddialı bir şekilde katılarak dikkatleri üzerine çekti. 27 Mayıs Pazartesi günü başlayan bölümde, Gamze'nin yaşamı ve yarışmadaki performansı merak konusu oldu. İstanbul'da yaşayan ve Sivaslı kökenli olan Gamze Kargalı'nın hayatı ve yarışmadaki serüveni izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor.

Gelinim Mutfakta Gamze Kimdir?

Gelinim Mutfakta'nın yeni yarışmacısı Gamze Kargalı, programın 1396. bölümünde seyircilerin karşısına çıktı. 32 yaşındaki Gamze Kargalı, İstanbul'da yaşayan ve 7 yıllık evli olan bir ev hanımıdır. Aslen Sivaslı olan Gamze, 2 çocuk annesidir. Hastanede hasta danışmanı olarak çalışmakta olan Gamze, Gelinim Mutfakta yarışmasına kayınvalidesi Sema ile birlikte katılmıştır.

Gamze Kargalı, 27 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya 32 yaşında katılmıştır. İstanbul'da yaşayan Gamze, aslen Sivaslıdır.

Gelinim Mutfakta Gamze Kargalı Instagram Hesabı

Gelinim Mutfakta yarışmacısı Gamze Kargalı'nın Instagram hesabı hakkında henüz bilgi bulunmamaktadır. Ancak yarışma sürecinde Instagram üzerinden paylaşımlarını takip etmek isteyenler için hesabı hakkında gelecek bilgiler beklenmektedir.

Gelinim Mutfakta Sema Çom Kimdir?

Gamze Kargalı'nın yarışma sürecinde eşlikçisi olan Sema Çom, aslen Ordulu ve 46 yaşındadır. 29 yıllık evli olan Sema, İstanbul'da yaşamaktadır ve temizlik işçisi olarak çalışmaktadır. Kayınvalidesi Gamze'nin rahatsızlığı nedeniyle yarışmaya katılan Sema, kendi deneyimleri ve yetenekleriyle de yarışmaya renk katmaktadır.

Editör: Haber Merkezi