Gelinim Mutfakta programı, yeni haftasına heyecanla başlarken, ekranların yeni gelini Damla Çınar izleyicilerle tanıştı. Kayınvalidesi Rabia ile birlikte yarışmaya katılan Damla, 18 Mart Pazartesi günü programın 1346. bölümünde seyircilerin karşısına çıktı. Damla Çınar'ın kimliği ve yaşamı, izleyicilerin merak odağı haline gelirken, onun Instagram hesabı da takipçileriyle buluştu.

Damla Çınar Kimdir?

Gelinim Mutfakta'nın 1346. bölümünde izleyicilerle tanışan Damla Çınar, programa adım attığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çekti. 1997 doğumlu olan Damla Çınar, 26 yaşında ve 2 çocuk annesi. Estetisyenlik mesleğiyle de bilinen Damla, yarışmada kayınvalidesi Rabia ile birlikte mücadele ediyor. Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan Damla Çınar, aslen Sivaslı olup 8 yıldır evli. Estetisyenlik mesleğini icra eden Damla, rakiplerine karşı güçlü bir duruş sergileyerek adından söz ettiriyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen Gelinim Mutfakta'nın yeni yarışmacısı Damla, izleyicilerin ilgi odağı haline geldi.

Damla Çınar Instagram Hesabı

Gelinim Mutfakta'nın yeni gelini Damla Çınar'ı sosyal medyada takip etmek isteyenler için Instagram hesabı da bulunuyor. Damla'nın yaşamından ve yarışmadaki maceralarından daha fazlasını keşfetmek için @damla_cnr kullanıcı adıyla Instagram'da onu takip edebilirsiniz.