Televizyon dünyasının ilgi çekici programlarından biri olan Gelin Evi, evlilik hazırlığı yapan genç kadınların heyecan dolu serüvenini ekrana taşıyor. Ancak, izleyiciler sadece yarışmacıları değil, aynı zamanda programın sunucularını da merak ediyor. Bu merakın ortasında parlayan isimlerden biri: Simge Kızıldeli. Peki, kimdir bu gizemli sunucu ve kaç yaşında?

Gelin Evi Simge Kızıldeli Kimdir?

Bursa'nın sakin sokaklarında, 24 yaşında ve 3 yıldır evli olan Simge Kızıldeli, Gelin Evi'nin 1315. Bölümü için ev sahibi olarak karşımıza çıkıyor. Ev hanımı kimliğiyle yarışmaya katılan Simge, misafirlerine kendine özgü el emeği çeyizinden özenle düzenlenmiş ev dekorasyonuna kadar pek çok konuda ev sahipliği yapacak. Kocaeli'nin güzel gelini Simge, diğer gelinlerle birlikte ev dekorasyonundan misafirperverliğe, sofra sunumundan çeyize kadar geniş bir yelpazede kıyasıya rekabet edecek. Bu rekabetin sonunda ise büyük ödül 50.000 TL'nin sahibi olacak.

Gelinlerin ev sahipliği becerileri kadar ilişkileri de sınanıyor. Her gün yapılan ilişki testini kazanan gelinler, çil çil altınla ödüllendirilirken, ev hanımlığını konuşturdukları beceri oyunlarını kazananlar ise sürpriz hediyelere kavuşacaklar. Aslı Hünel'in eşsiz sunumuyla Gelin Evi, hafta içi her gün 12.30'da Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Bu haftanın ev sahibi Simge Kızıldeli ve diğer gelinlerin maceralarını kaçırmamak için Show TV'yi takip etmeyi unutmayın!

Editör: Haber Merkezi