Gelin Evi'nin yeni bölümlerinde adından sıkça söz ettiren isimlerden biri olan Gizem Demirayak, izleyicilerin merak odağı haline geldi. Peki, Gizem Demirayak kimdir ve kaç yaşında? Bu sorular, izleyicileri ekrana kilitleyen programın detayları arasında yer alıyor. Kayserili ve bir güzellik uzmanı olan 29 yaşındaki Gizem Demirayak, 3 yıllık evliliğiyle dikkat çekiyor. Evine konuk olacak olan Demirayak, rakiplerini evindeki detaylarla etkilemeye hazırlanıyor.

Gelin Evi Gizem Demirayak Kimdir?

Gelin Evi, çeyizden ev dekorasyonuna kadar her detayda kıyasıya bir yarışma ortamı sunuyor. Bu hafta, büyük ödül olan 50.000 TL için daha büyük bir rekabet olacak. İddialı ve hamarat 5 gelin, hafta boyunca birbirleriyle yarışacak ve ödül için mücadele edecekler. Hafta boyunca yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın ödülleri verilecek. Ayrıca, ev hanımlığını konuşturan beceri oyununu kazanan gelinler, sürpriz hediyelerin sahibi olacaklar. Program, izleyicilere eğlenceli ve heyecan dolu anlar yaşatmayı amaçlıyor.

Gelin Evi, Aslı Hünel'in sunumuyla hafta içi her gün 12.30'da Show TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Heyecan dolu yarışma ve unutulmaz anlar için kaçırılmayacak bir program!

Editör: Haber Merkezi