Fiat yeni kampanyası kapsamında 2023 model araçlarına özel kredi ve indirim imkanı sunuyor. Fiat ekim ayı fiyatlarının yanı sıra müşterilerine sunduğu kredi seçenekleri ile de ilgi odağı oldu. İşte Fiat’ın  Ekim 2023 için hazırlamış olduğu kampanyanın detayları.

Fiat, geçtiğimiz günlerde aile otomobili modellerinde cazip fırsatlar sunan büyük bir kampanya başlattı. Pratikliği ve ekonomikliği ile tanınan bu araçlar 300 bin TL peşinatla satın alınabiliyor. Otomotiv sektöründeki fiyat artışları devam ederken, kısıtlı bütçeye sahip müşteriler daha lüks seçenekler yerine aile otomobillerini tercih ediyor. Özellikle Fiat Egea ve Fiat Fiorino, bu tür bir araç arayan alıcılar arasında en iyi seçenekler olarak ortaya çıktı.

15 BİN TL İNDİRİM 200 BİN TL ÖZEL KREDİ

Fiat Fiorino modeli, yerli üretim olması nedeniyle şu anda önemli ölçüde indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Fiat markasının sunduğu 15 bin TL'lik indirim sayesinde fiyatlar 537 bin 900 TL'ye kadar düştü. Ayrıca marka, müşterilerine Fiorino modeli için 200 bin TL'lik özel bir kredi desteği de sağlıyor. 18 ay vadeli kredi kampanyası ile araç 337 bin 900 TL peşinatla satın alınabiliyor.

Sınırlı süreli bu teklif, uygun fiyata yüksek kaliteli bir araç arayanlar için mükemmel bir fırsat sunuyor. Müşteriler, indirim ve kredi desteğinden yararlanarak bir Fiat Fiorino sahibi olmanın avantajlarını yaşarken mali yüklerini de en aza indirebiliyor.

FİAT EGEA KAMPANYASI

Geçtiğimiz günlerde Egea model araçları için yeni bir kampanya başlatan Fiat, Ekim ayı kampanyasının detaylarını da paylaştı. Marka, potansiyel alıcıları cezbetmek amacıyla Egea modellerine özel 200.000 liraya kadar kredi seçeneği sunuyor. Bu kredi 24 ay vadeli ve yüzde 3,68 faiz oranı ile sunuluyor. Sıfır taşıt kredisi kampanyasından yararlanmak için Fiat ve Koç Fiat Kredi onayı gerekecektir. Bu kampanyanın 2 Kasım 2023 tarihinde sona ereceği ifade edildi.