Evine düşkün burçlar, denildiği zaman akıllara gelen ilk burç boğa burcudur. Boğa burçlarının geneli evlerine düşkün olsalar da erkeklerde bu daha fazladır. Boğa erkeğini tanımlarken en çok kullanılan sıfatlardan biri evcimen olur. Boğa erkeği, ailesine çok düşkündür ve hayatının düzen içerisinde olmasını çok sever. Bu yüzden boğa erkekleri genç yaşlarda evlenerek her akşam gittiklerinde içerisinde düzen ve huzur bulabilecekleri bir yuvaları olmasını isterler. Boğa erkeğinin evine düşkünlüğünün bir diğer nedeni de erken yaşta baba olma isteğinden kaynaklanır. Aile, boğa erkeği için her şeydir.

Evine düşkün burçlardan bir diğeri de yengeç burcudur. Yengeç burçlarının geneli evine düşkün olsa da kadınlar bu konuda erkeklerden daha öndedir. Yengeç kadını, evine ve ailesine çok düşkündür. Ailesi için yapamayacağı hiçbir şey olmayan yengeç kadını, sadece evladına değil evdeki diğer aile üyelerine de oldukça anaç davranır. Yengeç kadını zaman zaman anne, baba ve kardeş gibi aile üyelerine olan düşkünlüğü yüzünden kendi özel hayatını aksatabilir. Bu yüzden de evlilik hayatı biraz geç başlasa da evlilik hayatında da aynı evcimen davranışları gösterir. Buna ek olarak yengeç kadını için evde oturup sevdikleri ile güzel bir film izlemek dışarıdaki birçok aktiviteden daha caziptir.

Ailesine En Düşük Burçlar Hangileridir?

Ailesine en düşkün burçlar başlıca şunlardır:

·        Yengeç

·        Boğa

·        Balık

·        Oğlak

Eşine En Düşkün Burçlar Hangileridir?

Eşine en düşkün burç denildiği zaman akıllara gelen ilk burç, yengeç burcudur. Özellikle de yengeç kadını, bir erkeği evlenecek kadar sevdiyse ona çok düşkün olur. Eşi için her şeyi yapabilecek olan yengeç kadını, aynı davranışı ondan da görmek ister. Boğa erkeği de eşine oldukça düşkündür. Boğa erkeğinin eşine düşkünlüğü, zaman zaman bunaltıcı seviyede bile olabilir.

Evde Oturmaktan Hoşlanmayan Burçlar Hangileridir?

Evde oturmaktan hoşlanmayan burçlar başlıca şunlardır:

·        Yay

·        İkizler

·        Aslan