Son dönemde vatandaşların artan nakit ihtiyaçları, yeni alternatif çözümlerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Birçok vatandaş, artan ekonomik sıkıntılar nedeniyle bankaların sağladığı kampanya ve fırsatları araştırıyor. İhtiyaç kredileri ve kredi kartı talepleri son dönemde artış gösterirken, bu durum nakit ihtiyacının bir belirtisi olarak ön plana çıkıyor. Vatandaşın aradığı alternatif çözüm kampanyalarından biri de Denizbank’tan geldi. Denizbank, yılda tam 30.000 bin TL’ye varan bonus fırsatını duyurdu.

Kredi kartı kullanımı ve kredi kartı talepleri son dönemlerde halihazırda artış gösterdi. Bankalar da artan bu talep ve ihtiyaç ile birlikte kredi kartlarına yönelik kampanyalarını artırdı. Bu bankalardan biri olan Denizbank da kredi kartı başvurularına yönelik fırsatını duyurdu ve kampanyalar ile yılda 30.000 TL’ye varan bonus kazanma fırsatını açıkladı. Peki Denizbank’ın sunduğu kampanyaya katılım nasıl yapılır, kampanya detayları neler? İşte detaylar…

YILDA 30.000 TL’YE VARAN BONUS FIRSATI

Denizbank’ın 07 Eylül - 30 Eylül 2023 tarihleri arasında sunduğu kampanyada marketten giyime, eğitimden elektroniğe kadar tüm yıl boyunca müşterilerine katılacağı çeşitli kampanyalarda, söz konusu kampanya özelinde ve genel olarak şartları karşılayanlar, yılda 30.000 TL’ye varan bonus kazanma fırsatını yakalıyor.

Denizbank’ın belirttiği 30.000 TL’ye varan bonus tutarı, yıl boyunca bankanın bonus ödüllü tüm kampanyalarına katılıp, belirtilen şartlar yerine getirildiğinde kazanabilecek toplam ödül tutarını temsil ediyor. Müşteri katılımlı olan kampanyalarda, katılım sağlamayan müşteriler ödül talep edemiyor.

KAMPANYA DETAYLARI NELER?

Denizbank’ın sunduğu kampanyalarda adetler ve kampanya şartları gerçekleştirildiğinde dikkate alınan yıllık toplam ödül tutarı değişiklik gösterebilir. Ayrıca kampanyalar dahilinde, belirtilen ödül tutarı her kampanyanın ödül yükleme döneminde karta yansır ve tek seferde bu ödüllerin yüklenmesi talep edilemez.

Denizbank, kampanya detaylarında belirtilen şartların sağlanmaması durumunda ödülleri geri alma hakkına sahiptir ve ödül tutarları her bir kampanyanın detaylarında belirtilen kredi kartı tipleri için geçerli olur. Diğer yandan Denizbank, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını da saklı tutar.