Türkiye’de uzun süredir birçok konu sürüncemede kaldı. Bu konular arasında özellikle seçimlerden önce gençlere yönelik verilen vergisiz telefon vaadi, emeklilerle ilgili düzenlemeler, emlak ve otomobil piyasalarına ilişkin başlıklar öne çıkıyor.

AK Parti İl Başkanları Toplantısı’nda kritik mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, verilen sözlerin arkasında olduklarını dile getirdi. Emekliler için yıl sonuna işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, otomobil ve emlak piyasalarına dair de önemli mesajlarını paylaştı.

OTOMOBİL VE EMLAK PİYASALARI HAKKINDA AÇIKLAMA!

Türkiye’de uzun zamandır yüksek fiyatların görüldüğü ve çeşitli sorunların yaşandığı emlak ve otomobil piyasalarına ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan kritik mesajlar verildi. Enflasyon karşısında alınacak adımlar attıklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, sonuçları yavaş yavaş almaya başladıklarının da altını çizdi.

Otomobil piyasalarında fiyatların yavaş yavaş stabilize olduğunu kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, emlak ve kira piyasasının da dengeye kavuşacağını aktardı. Öte yandan hükümetin bu iki sektör için farklı düzenleme çalışmaları da devam ediyor.

EMEKLİLER İÇİN TARİH VARDİ!

AK Parti İL Başkanları Toplantısı kapsamında gündeme dair önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, emekliler için de önemli mesajlar vermişti. Geçtiğimiz günlerde emekli maaşlarının iyileştirilmesine dair sinyaller veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu defa emekliler için gerekli adımların yıl sonuna kadar atılacağını kaydetti. Bu kapsamda gözler Meclis’in açılacağı Ekim ayına çevrilmiş oldu.

EV HANIMLARI VE GENÇLERLE İLGİLİ ÇALIŞMALAR GELİYOR!

Seçimler öncesinde gündeme taşınan birçok konuya işaret ederek sözlerinin daima arkasında olduklarını ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, üniversiteli gençlere ve ev hanımlarına verdikleri sözleri yerine getireceklerinin ipuçlarını da verdi. Ev hanımları ve üniversiteli gençlere yönelik sözlerin tek tek yerine getirileceğini aktardı.

Gündeme dair vatandaşlar tarafından uzun süredir beklenen ve öne çıkan konulara açıklık getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu açıklamaları sonrasında yeni düzenlemelerin ne zaman hayata geçeceği de merak edilmeye başladı. Gözler şimdi de Ekim ayına çevrildi.