Galatasaray Berkay Özcan ile müzakerelere başladı. Sarı-kırmızılılar, orta saha rotasyonunu daha da güçlendirmek amacıyla hızla harekete geçti. Başakşehir forması giyen Berkay Özcan kaç yaşında? Berkay Özcan nereden geldi? Acaba Berkay Özcan aslen nereli? Peki Berkay Özcan sözleşmesi ne zaman bitiyor? Kariyerinde Berkay Özcan hangi takımlarda oynadı?

Berkay Özcan kimdir, kaç yaşında? Berkay Özcan nereden geldi, aslen nereli?

berkay-ozcan-hangi-takimlarda-oynadi

Son dönemde, futbol dünyasında takım içinde forma şansı bulmakta zorlanan oyuncular için farklı çözümler aranmaktadır. Bu bağlamda, Galatasaray'ın da gündeminde olan bir transfer haberi dikkat çekmektedir. Sarı-kırmızılılar, forma şansı bulmakta zorlanan Dubois'i Başakşehir'e önermiş ve karşılığında genç yetenek Berkay Özcan'ı istemiştir. Bu talep, hem Galatasaray'ın takımını güçlendirmeye yönelik bir adım atmasını sağlayacak hem de Dubois'in kariyerine yeni bir başlangıç yapmasına imkan sağlayacaktır.

Berkay Özcan ise geleceği parlak olan genç bir futbolcudur. Kendisini geliştirmek için daha fazla süre almayı arzulayan Özcan, Galatasaray'a katılması durumunda büyük bir potansiyele sahip olduğunu kanıtlayabilecektir. Bu transfer teklifi, her iki takımın da ihtiyaçlarını karşılayabilecek nitelikte olup kazan-kazan durumu yaratmaktadır.

Berkay Özcan kimdir?

Berkay Özcan, Türk futbolcudur. Berkay Özcan, şimdiye kadar Stuttgart, Hamburger SV ve İstanbul Başakşehir gibi takımlarda oynamıştır.

Berkay Özcan kaç yaşında?

Başakşehir ile Galatasaray arasında takası düşünülen Berkay Özcan 1998 yılında dünyaya geldi. Genç futbolcu 25 yaşındadır.

Berkay Özcan nereden geldi? Hangi takımlarda oynadı?

Berkay Özcan, Almanya'da dünyaya gelmiştir. Karlsruhe Altyapısı, Stuttgart U17, VfB Stuttgart U19 takımlarında oynadıktan sonra Stuttgart takımında forma giymeye başlamıştır. Hamburg’a kiralık giden Berkay Özcan’ın daha sonra bonservisini Hamburg aldı. Hamburg’dan Başakşehir’e kiralanan genç oyuncu 2020’da Başakşehir takımına transfer oldu.

Berkan Özcan aslen nereli?

Berkay Özcan, Almanya'nın Karlsruhe şehrinde 15 Şubat 1998 tarihinde doğmuştur. Türkiye vatandaşı olan Berkay Özcan, milli takım formasını gururla tam 7 kez giymiştir.

Berkay Özcan sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Oyuncunun sözleşmesi 30 Haz 2024 tarihinde sona eriyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ