Daha önce uzay seyir terası olarak kullanılan, bir dönem bakımsız ve boş kalan, bir dönem Uşaklı mimarlar açısından ucube olarak nitelendirilen Atakule şimdide Başkan Özkan Yalım tarafından kafe olarak Belediye tarafından işletileceği açıklandı. 

Bundan önceki Belediye Başkanı Mehmet Çakın tarafından Genç Kuşak Topluluğuna tahsis edilen ve sadece belirli bir yaş grubunun girmesine izin verilen kafe artık bütün Uşaklılara hizmet verecek.

- Özkan Yalım Duyurdu

Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım Ata Kafe’nin önünde yaptığı açıklamada konuya ilişkin olarak şu ifadeleri kullandı: “Burayı, sıcak, soğuk, çay, kahve  ve meşrubatlarımız, pizza çeşitlerimiz ve hamburger çeşitlerimiz ve de dondurmamızla başta gençlerimiz olmak üzere bütün vatandaşlarımızın hizmetine sunduk.

Gelen tüm vatandaşlarımız hem burada kafede hem suyun başında, göletimizin başında çaylarını, kahvelerini içip karınlarını doyurabilecekler. Gençlerimiz için de içeride bilgisayarlarımızın bulunduğu oyun alanımız mevcuttur.  Vatandaşlarımızı kafemize bekliyoruz” dedi.

Editör: Ozan Yavuz