Dizide, Zeynep karakterine hayat veren Öykü Karayel'in performansı ve karakterin geçmişi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. 21 Aralık Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekranlara gelen Arak dizisinde, Zeynep'in kendi doğrularından taviz vermeyen güçlü bir genç kadın olarak karşımıza çıkacağı öğrenildi. Öykü Karayel'in canlandırdığı Zeynep karakteri, annesinin ani ölümüne rağmen hayatın zorluklarıyla başa çıkmayı başarmış ve kendi ayakları üzerinde durabilen bir kadın olarak tanımlanıyor.

Öykü Karayel Kimdir?

Öykü Karayel, 20 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan usta oyuncu, Kenter Tiyatrosu'nda da kısa bir eğitim almıştır. İlk profesyonel deneyimini "Güzel Şeyler Bizim Tarafta" adlı tiyatro oyunuyla yaşayan Karayel, Türk televizyonlarının sevilen dizisi "Kuzey Güney"deki Cemre karakteriyle geniş kitleler tarafından tanınmıştır. Karayel, ayrıca "Kara Para Aşk," "Kalp Atışı," "Muhteşem Yüzyıl: Kösem," ve "Jet Sosyete" gibi önemli yapımlarda da başarılı performans sergilemiştir.

Öykü Karayel'in özel hayatına dair bilgiler de izleyiciler tarafından merak ediliyor. Usta oyuncu, şarkıcı Can Bonomo ile evlidir ve bir oğulları bulunmaktadır. Şimdilerde "Arak" dizisiyle ekranlara dönen Öykü Karayel'in Zeynep karakteriyle izleyicilere unutulmaz bir performans sunması bekleniyor. Show TV'nin iddialı yapımı Arak'ın heyecan dolu hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosu izleyicileri ekrana kilitlemeye devam edecek gibi görünüyor.