Ünlü medya patronu ve televizyoncu Acun Ilıcalı, yıllarca sunucusu olarak yer aldığı Survivor Türkiye programını 2014 yılında, satın aldığı kanalı TV8’e taşıdı ve başarılı program her yıl yeni sezonuyla bu kanalda izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Sevilen programda genel olarak Ünlüler - Gönüllüler konsepti uygulanıyor olsa da zaman zaman All Star konsepti de ekranlara geliyor. Programın gelecek sezonda da All Star konsepti ile ekranlara geleceği öğrenildi.

Survivor Türkiye programının All Star sezonları, diğer sezonlara göre izleyiciden genellikle daha fazla ilgi ve talep görüyor. Zira programda yaşanan polemikler ve yarışmacılar arasındaki gerginlik, bir rövanş gibi All Star sezonuna taşınabiliyor. Sevilen ve merakla beklenen yarışmanın 2024 All Star sezonunda yarışacak olan ilk isim belli oldu. Acun Ilıcalı, sosyal medyadan yaptığı açıklamada gelecek sezonun ilk yarışmacısını duyurdu. İşte detaylar…

SURVİVOR ALL STAR 2024’ÜN İLK YARIŞMACISI BELLİ OLDU

2014 yılından bu yana TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Survivor Türkiye programı, gelecek sezon bu ekranlardaki 10. yılını dolduracak. 10. yılında da All Star konsepti ile ekranlara gelecek olan Survivor Türkiye programının ilk yarışmacısı ortaya çıktı. Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, başarılı yarışmacının fotoğrafını paylaşarak sosyal medyadan duyuruyu yaptı.

O SÖZLERLE DUYURDU

Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma göre Survivor 2024 All Star programının ilk yarışmacısı Nihat Altınkaya oldu. Sosyal medyada, Instagram üzerinden Nihat Altınkaya’nın fotoğrafını paylaşan Acun Ilıcalı, “Survivor All Star 2024’ün ilk yarışmacısı Nihat Altınkaya. O bir şampiyon. 2012’de Survivor’ı kazanan Nihat’a All Star’da başarılar diliyorum” sözlerini dile getirdi.

NİHAT ALTINKAYA KİMDİR?

35 yaşındaki yarışmacı Nihat Altınkaya, 1979’da Karabük’te dünyaya geldi ancak aslen Rizelidir. Fenerbahçe Spor Kulübü’nde boks branşında sporculuk yapan Altınkaya, 2010 yılında İmre Altınkaya ile evlenmiş ve bu evlilikten kızları Melek ve Ayşe dünyaya gelmiştir. Altınkaya daha sonra kariyerinde birçok dizide rol almıştır.

Kaynak: haber merkezi