Yerel yönetimler, birçok farklı kategori altında bölge halkına hizmet sunar. O hizmetler arasında şehrin mezarlıklar müdürlükleri tarafından üstlenilmiş olan bazı alanlar da yer alır. Cenaze listelerini günlük olarak yayınlayarak hayatlarını kaybeden kişiler hakkında bilgilendirmelerde bulunan mezarlıklar müdürlükleri, ayrıca merhumların veya merhumelerin cenazelerine ilişkin de detaylar paylaşır. Bu kapsamda bugün için cenaze listesini yayınlayarak bölge halkını bilgilendiren kurumlardan biri de Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü’dür.

Uşak Belediye Başkanlığı’na bağlı olarak hizmet veren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, her gün olduğu gibi bugün de resmi web sitesi aracılığı ile yeni bir liste yayınladı. Söz konusu listede hayatlarını kaybetmiş olan kişilerin cenaze detaylarına yer veren kamu kurumu, bölge halkını bilgilendirdi.

UŞAK CENAZE İSİMLERİ GÜNCEL

Hizmetleri ile ilgili olarak resmi web sitesi üzerinden bilgilendirmelerde bulunan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, bugün için de bir duyuru paylaştı. Söz konusu duyurusunda bugün defnedilecek olan cenazelere ilişkin bilgilere veren kamu kurumu, ayrıntıları aktardı.

Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü’nün 30 Eylül 2023 Cumartesi günü için düzenlemiş olduğu listeye göre Arefe Yeşil ve Tahsin Şen isimli vatandaşların cenazeleri, bugün defnedilecektir.

UŞAK MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ DEFİN BİLGİLERİ

Uşak Belediye Başkanlığı’na bağlı Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından yayınlanmış olan güncel cenaze ilanları bölge halkı tarafından yakın takip altına alındı. Vatandaşlar, definleri gerçekleştirilecek olan cenazelere ilişkin bilgileri sorgulamaya başladı.

Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Mehmet Yeşil’in eşi Arefe Yeşil hayatını kaybetmiştir. Yeşil’in cenazesi öğle namazına müteakip Sivaslı Tatar Kasabası’nda defnedilecektir.

30 Eylül 2023 tarihli resmi duyurusunda Tahsin Şen isimli vatandaşın da hayatını kaybetmiş olduğu bilgisine yer veren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, Şen’in cenazesinin de öğle namazına müteakip kaldırılacağını bildirdi. Kurumdan alınan güncel bilgilere göre merhum Tahsin Şen’in cenazesi Laleli Camii’nden alınıp Asri Mezarlığı’na defnedilecektir.

Merhuma ve merhumeye Allah’tan rahmet dileyen Mezarlıklar Müdürlüğü, hayatlarını kaybetmiş olan vatandaşların ailelerine ve yakınlarına da başsağlığı dileklerini iletti.

Kaynak: UŞAK OLAY