Belediyelerin sorumluluklarında olan cenaze işlemleri, son günlerde arama motorlarında sıklık ile sorgulanmaya başlandı. İkamet ettikleri yerlerde hayatlarını kaybeden yakınları, tanıdıkları ve komşuları için düzenlenecek olan cenaze programları ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar, belediyelerin ilgili birimlerini yakın takip altına aldı.

Bugün de arama motorlarında sıklık ile sorgulanan başlıklar arasında yer alan cenaze ilanlarına, Uşak Belediyesi’nden de bir katkı geldi. Belediyeye bağlı olarak hizmet veren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, gün içerisinde düzenlenecek olan defin işlemlerine ilişkin ayrıntılı bilgileri paylaştı.

5 CENAZENİN İSMİ DUYURULDU

Her gün olduğu gibi bugün de resmi web sitesi aracılığı ile bölge halkını bilgilendiren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, 3 Ekim 2023 Salı günü için 5 cenazenin kayda geçtiğini bildirdi. Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü bugün; Osman Oğuz Ersoy, Yaşar Şeker, Döndü Uğuz, Fatma Akar ve Süleyman Yalçın isimli vatandaşların cenazelerinin defnedileceğini bildirdi.

UŞAK CENAZE İLANLARI GÜNCEL

Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü’nün resmi web sitesinden alınan bilgiler şu şekilde:

  • Yaşar Şeker: Ali Şeker’in babası Yaşar Şeker’in vefat haberini duyuran kamu kurumu, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Eşme/ Takmak Köyünde defnedileceğini bildirdi.

  • Osman Oğuz Ersoy: Hüznü Kazım Ersoy’un oğlu, Ayşe Özlen Ersoy ile Hüseyin Yavuz Ersoy’un babaları Osman Oğuz Ersoy’un vefat haberini duyuran Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Yücetepe Camii’nden alınıp Şehitler- 1 Mezarlığı’na defnedileceğini bildirdi.

  • Döndü Uğuz: Ceren Çakın’ın annesi Döndü Uğuz’un vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin öğle namazına müteakip Sivaslı/ Ağaçbeyli Köyünde defnedileceğini bildirdi.

  • Fatma Akar: Fatma Akar’ın hayatını kaybetmiş olduğunu duyuran Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin öğle namazına müteakip Yavı Köyünde defnedileceğini bildirdi.

  • Süleyman Yalçın: Belediyenin emekli personellerinden olan Süleyman Yalçın’ın vefat haberini paylaşan kamu kurumu, merhumun cenazesinin ikindi namazına müteakip Karaağaç Camii’nden alınarak Karakaya Mezarlığı’na defnedileceğini bildirdi.