Bu listeye göre Uşak merkezde 22 adayla yarışırken, Banaz’da 12, Sivaslı’da 9, Karahallı’da 9, Ulubey’de 10 ve Eşme’de 8 isim Belediye için yarışa girecek. Banaz’da Zafer Arpacı seçime bağımsız olarak girerken, Uşak merkezde ise Eşref Kahraman bağımsız olarak belediye başkanlığına aday oldu. 

UŞAK BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

  1. Adalet ve Kalkınma Partisi Mehmet Çakın
  2. İyi Parti Muhammet Gür
  3. Büyük Birlik Partisi Mehmet Kahveci
  4. Memleket Partisi Mehmetcan Solak
  5. Demokratik Sol Parti İnan Ünsal
  6. Yeniden Refah Partisi Erol Korkmaz
  7. Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi Sanya Hakimoğulları
  8. Zafer Partisi Furkan Kaya
  9. Halkın Kurtuluş Partisi Nurhayat Özel
  10. Türkiye Komünist Hareketi Melis Özpiriççi
  11. Bağımsız Türkiye Partisi Orhan Uğur
  12. Yeni Türkiye Partisi Ekrem Ertuğrul
  13. Cumhuriyet Halk Partisi Özkan Yalım
  14. Hür Dava Partisi Mehmet Salih Tosun
  15. Hak ve Özgürlükler Partisi Abdurrahman Beşer
  16. Demokrat Parti Ekrem Ceylan
  17. Millet Partisi Mikail Yıldız
  18. Milliyetçi Hareket Partisi Sezer Ateş
  19. Demokrasi ve Atılım Partisi Ahmet Rençber
  20. Saadet Partisi Ramazan Yavuz Acar
  21. Vatan Partisi Kadir Altunkaya
  22. Bağımsız Eşref Kahraman

BANAZ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

  1. Adalet ve Kalkınma Partisi Mehmet Cevizci
  2. İyi Parti Emel Taşkın
  3. Yeniden Refah Partisi Güner Karataş
  4. Halkların Eşitlik Ve Demokrasi Partisi İbrahim Halil Sakur
  5. Zafer Partisi Harun Kara
  6. Bağımsız Türkiye Partisi Sebahattin Gençer
  7. Cumhuriyet Halk Partisi Etem Erdem
  8. Hür Dava Partisi İsmet Saydam
  9. Milliyetçi Hareket Partisi Aziz Bulut
  10. Demokrasi ve Atılım Partisi Murat Ahmet Gündüz
  11. Saadet Partisi Nuri Öztürk
  12. Bağımsız Zafer Arpacı

EŞME BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

  1. Adalet ve Kalkınma Partisi Hacı Mustafa Çetin
  2. Yeniden Refah Partisi Ramiz Özdemir
  3. Zafer Partisi Osman Canbulat
  4. Bağımsız Türkiye Partisi Haydar Çoban
  5. Cumhuriyet Halk Partisi Yılmaz Tozan
  6. Hür Dava Partisi Serap Demir
  7. Milliyetçi Hareket Partisi İlhan Özkan
  8. Saadet Partisi Uğur Tunaboylu

KARAHALLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

  1. Adalet ve Kalkınma Partisi Ali Topçu
  2. İyi Parti Yaşar Özkan
  3. Yeniden Refah Partisi Bayram Altun
  4. Zafer Partisi Hasan Utku Yılmaz
  5. Bağımsız Türkiye Partisi Havva Çakın
  6. Cumhuriyet Halk Partisi Ramazan Karakaya
  7. Hür Dava Partisi Ali Kemal Aşkın
  8. Milliyetçi Hareket Partisi Şenol Çakır
  9. Saadet Partisi Hilmi Özgül

SİVASLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

  1. Adalet ve Kalkınma Partisi Bahri Azatçam
  2. İyi Parti Recep Özkan
  3. Yeniden Refah Partisi Hüseyin Erdem
  4. Zafer Partisi Nevzat Demiratan
  5. Bağımsız Türkiye Partisi Hasan Kazan
  6. Cumhuriyet Halk Partisi Nurettin Kozaklı
  7. Hür Dava Partisi Enver Adanır
  8. Milliyetçi Hareket Partisi Ali Çetin
  9. Saadet Partisi Özkan Oskay

 ULUBEY BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI

  1. Adalet ve Kalkınma Partisi Veli Koçlu
  2. İyi Parti Ahmet Ergül
  3. Büyük Birlik Partisi Hüseyin Kazım Kırsakal
  4. Yeniden Refah Partisi Ali İhsan Tilkici
  5. Zafer Partisi Hidayet Korkmaz
  6. Bağımsız Türkiye Partisi Nesrin Açıkgöz
  7. Cumhuriyet Halk Partisi Selim Saka
  8. Hür Dava Partisi Zeynep Tosun
  9. Milliyetçi Hareket Partisi Yorum Eskici
  10. Saadet Partisi Aydın Şentürk