Uşak’ın Ulubey ilçesi Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan adayı Ali İhsan Tilkici, bolluk bereket temsil anlamında aday olduğu ilçede tüm ziyaretlerinde porselen tabak hediye ediyor.

Whatsapp Image 2024 03 01 At 16.06.08 (1)

KAYMAKAM COŞKUNASLAN’A HAYIRLI GÖREVLER ZİYARETİ

Ulubey ilçesinde iddialı seçim propagandası yürüten Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan adayı Ali İhsan Tilkici, ilçede her gittiği seçim çalışmasında bolluk ve bereket temsili porselen tabak hediye ederek ilçeye bolluk ve bereket gelmesi temennisinde bulunuyor. En son olarak Ulubey Kaymakamı İbrahim Coşkunaslan’a tabak hediye eden Yeniden Refah Partisi Belediye Başkan adayı Ali İhsan Tilkici kaymakama hayırlı görevler diledi. 

PROJELERİMİZLE KALKINMAYI VE BOLLUĞU TESİS EDECEĞİZ

Seçimi kazandıkları takdirde Ulubey ilçesinde yapacakları projelerle bolluk ve bereketi tesis edeceklerini aktaran Belediye Başkan adayı Ali İhsan Tilkici, “ilçemizin gelişmesi ve gençlerimize yeni iş kapıları açmak adına 11 adet projeyi hazırladık. Projelerimizin çoğunluğu ekonomi üzerine ilçemizin gelişmesi ve gençlerimize yeni iş kapıları açılması üzerine. Ulubey halkımızın takdiri ile seçimlerden galip çıkarsak, ilçemizin gelişmesi için 1 Nisan itibari ile kollarımızı sıvayacağız. Maalesef ilçemiz gençlerimizin iş imkanı olmaması yönünden göç veren bir ilçe yapacağımız projelerle göç veren değil göç alan bir ilçe haline geleceğiz” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 01 At 16.06.08