Derya Tuna ile İbrahim Tatlıses’in oğulları İdo Tatlıses, son dönemlerde magazin gündeminden düşmeyen isimler arasında yer almaya devam ediyor. Babasının izinden gitmeye karar vererek şarkıcılığa soyunan ve farklı tarzı ile kısa süre içerisinde geniş bir hayran kitlesine hitap etmeyi başaran Tatlıses, kariyerinin yanı sıra özel hayatı ile de dikkat çekiyor.

2021 yılında manken ve sosyal medya fenomeni Yasemin Şefkatli ile hayatını birleştiren İdo Tatlıses, bu süreçte eşi ile yaptığı paylaşımlar ile bir hayli dikkat çekti. Ünlü çifti oldukça yakıştıran sosyal medya kullanıcıları paylaşımlarını sık sık beğeni ve yorum yağmuruna tutarken geçtiğimiz haftalarda sürpriz bir gelişme yaşandı. Bir magazin programına telefon ile bağlanan İbrahim Tatlıses, gelini Yasemin Şefkatli’nin hamile olduğunu ve ikiz bebek beklediğini müjdeledi.

İbrahim Tatlıses’in açıklamasının üzerinden bir süre geçtikten sonra genç çiften de müjdeli paylaşım geldi. Tatlıses çifti ikiz bebek beklediklerini duyurdu. Bebekler henüz küçük oldukları için cinsiyetlerinin belli olmadığını ve öğrenmek için sabırsızlandıklarını belirten ünlü çift, son olarak sosyal medya hesaplarından yaptıkları bir paylaşım ile dikkat çekti. Şefkatli- Tatlıses çifti, bebeklerinin cinsiyetlerinin belli olduğunu duyurdu.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDULAR

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan İdo Tatlıses ile Yasemin Şefkatli, haftalardır merak ile beklenen o açıklamayı yaptı. Eşi ile bir video çeken İdo Tatlıses, bebeklerinin cinsiyetlerinin belli olduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı: “Az önce cinsiyeti söyledik. İki erkek bebek bekliyoruz. İki tane daha İdo geliyor başına.”

TÜP BEBEK AÇIKLAMASI

İkiz bebek beklediği için tüp bebek tedavisi gördüğüne ilişkin dedikodular ile gündeme gelen Yasemin Şefkatli, konu ile ilgili yapmış olduğu bir açıklamada şu ifadelere yer vermişti: “Zorlu geçen bir maratonun sonuna gelmiş gibiyim, umarım ki toparlıyorumdur ama gerçekten serum ile beslendiğim, yerlerde süründüğüm bir 3 ay geçti. Her şeye bin şükür tabii. Bir de yanlış bilinen ve çok mesaj aldığım bir konuya da cevap vermek istiyorum. Ben tüp bebek tedavisi görmedim. Bize de sürpriz oldu, her ne kadar akılımız da olsa da. Bu tedaviyi görmüş olsaydım sizin ile sürecimi paylaşırdım, merak etmeyin.”