Türk dizileri arasında epey ses getiren yapımlardan biri olan Yargı yeni sezona bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Unutulmaz sezon finaliyle çok konuşulan Yargı’nın yeni sezon başlangıç tarihi gündemdeki yerini koruyor. Sevilen dizinin ne zaman başlayacağına dair farklı iddialar ortaya atılmıştı. Yargı izleyicisini ilgilendiren açıklama senaristten geldi.

Bu yıl 3. sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan Yargı dizisinde yeni bölümler öncesi nefesler tutuldu. Yargı yeni sezon tarihi için geri sayım sürüyor. Heyecanla beklenen yapımın ekrana geleceği tarihle ilgili farklı iddialar ortaya atıldı. Yargı’nın senaristi Sema Ergenekon, yeni sezon başlangıç tarihini ilk kez açıkladı.

YARGI BU TARİHTE EKRANLARA GELECEK

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Yargı 3. sezona da bomba gibi giriş yapacak. Geride kalan iki sezonda yüksek reytinglerle gündemden düşmeyen yapımda sezon finali herkesi şok etmişti. Aslında dizide hikayenin sonuna gelindiği konuşulsa da yeni bölümler için muhteşem bir hazırlık yapıldı.

Yargı severler 3. sezon için ısrar etti ve yeni bölümler Kanal D ekranlarından yayınlanmaya devam edecek. Sevilen dizinin yeni sezon tarihinin kasım ayı olacağı konuşuluyordu. Sosyal medyada tartışma yaratan bu iddialara son nokta geldi. Yargı senaristi Sema Ergenekon, yeni sezonun eylül ayında başlayacağını açıkladı.

YARGI YENİ SEZONU EYLÜL AYINDA BAŞLIYOR

Ilgaz ve Ceylin karakterlerinin yepyeni bir hayata başlayacağı süreci anlatması beklenen Yargı yeni sezon büyük bir heyecanla bekleniyor. Ilgaz ve Ceylin ikilisini nelerin beklediğini görmek isteyenler Kanal D ve dizi ekibinden gelecek açıklamalara odaklanmıştı.

Sema Ergenekon, resmi sosyal medya hesabından kritik tarihi verdi. Kasım ayıyla ilgili tartışmalara son noktayı koyan Yargı senaristi “Ay ne kasım’ı delirmeyin. Eylül’de birlikteyiz” paylaşımında bulundu. Yargı yeni sezonda da Kanal D ekranlarından izleyicilerle buluşacak.

Kaynak: haber merkezi