Yaz döneminde yayınlanan Ya Çok Seversen dizisinin setinden gelen haberler izleyiciler korkuttu. Şimdilerde en çok izlenen yapımlardan biri olan Ya Çok Seversen Kanal D ekranlarından izleyicilerle buluşuyor. İzlenme rekorları kıran dizide Ateş Arcalı karakterine hayat veren Kerem Bürsin hayranlarını üzen bir gelişme yaşandı.

Başrollerinde Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı Ya Çok Seversen dizisinin yeni bölüm çekimleri devam ediyor. Ancak dizinin setinde yaşanan son olaylar çekimlerin yarıda kalmasına neden oldu. Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin çekimler sırasında yüksek ateş nedeniyle fenalaştı. Ateşi bir türlü düşmeyen ünlü oyuncu apar topar hastaneye götürüldü.

ATEŞLENEN KEREM BÜRSİN HAYRANLARINI KORKUTTU

Kerem Bürsin’in hastanede yapılan ilk tetkiklerin ardından durumunun iyi olduğu ve enfeksiyon kaptığı tespit edildi. Kanal D ekranlarının en sevilen yapımlarından Ya Çok Seversen dizisiyle ilgili son detaylar gazeteci Birsen Altuntaş’tan geldi. Kerem Bürsin dün apar topar hastaneye kaldırıldı. Dizi setinde ateşi düşmeyince hastanede müdahale edilen yakışıklı oyuncu bir geceyi hastanede geçirdi.

Ya Çok Seversen izleyicisini üzen haberin ardından pek çok dizi sever yeni bölümlerin gelip gelmeyeceğini merak etmeye başladı. Kerem Bürsin bugün kendisini daha iyi hissettiği için hastaneden çıkıp sete gelmeyi istedi. Ancak doktorlar yakışıklı oyuncuyu taburcu etmek yerine bir gün daha hastanede dinlenmesi gerektiğini söyledi. Kerem Bürsin 1 gece daha hastanede kaldıktan sonra setlere geri dönecek.

KEREM BÜRSİN KİMDİR?

4 Haziran 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kerem Bürsin küçük yaşlarından beri İskoçya (Edinburg), Endonezya (Medan, Cakarta), Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dabi, Dubai),Türkiye (Ankara,İstanbul), Malezya (Kuala Lumpur), ABD (Teksas, Boston, Los Angeles) gibi ülkelerde yaşadı. 12 yaşında ABD’ye yerleşen Kerem Bürsin burada oyunculuk dersleri alıp dizi sektöründe kariyerine başladı.