Akademide Çocuklarda Sınav Kaygısı, Ebeveyn ile Çocuk İletişimi, Çocuklarda Hareket Eğitimi konuları işlendi. Uzman Psikolog Burak Karagür tarafından gerçekleştirilen "Çocuklarda Sınav Kaygısı" adlı seminer ile velilerimiz bilgi dolu bir gün yaşadı.. Program sonunda Uşak Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çakın, Burak Karagür'e katılımlarından dolayı Teşekkür Belgesi ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kültür Yayınlarından çıkan "Tarih Boyunca Uşak Halısı" adlı kitabı hediye etti.

Veli2 Usak Olay

Psikolog Bahar Karagür tarafından gerçekleştirilen "Ebeveyn ile Çocuk İletişimi" adlı seminer ile velilerimiz bilgi dolu bir gün yaşadı..Program sonunda Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü adına Ahmet Seyfi Doğan, Bahar Karagür'e katılımlarından dolayı Teşekkür Belgesi ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kültür Yayınlarından çıkan "Tarih Boyunca Uşak Halısı" adlı kitabı hediye etti.

Öğretim  Görevlisi Meltem Altıntuğ tarafından gerçekleştirilen "Çocuklarda Hareket Eğitimi" adlı seminer ile velilerimiz bilgi dolu bir gün yaşadı..Program sonunda Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sayın Etem Sevil, Meltem Altıntuğ'a katılımlarından dolayı Teşekkür Belgesi ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kültür Yayınlarından çıkan "Tarih Boyunca Uşak Halısı" adlı kitabı hediye etti.