Yayın hayatına başladığı günden beri büyük bir ilgiyle takip edilen Veda Mektubu dizisinden üzücü haberler geldi. Kanal D ekranlarından her hafta pazartesi günü izleyicilerle buluşan Veda Mektubu dizisi final yapıyor. Veda Mektubu 24. final bölümü gündemdeki yerini koruyor. Peki, Veda Mektubu neden final yapıyor?

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Rabia Soytürk ve Bennu Yıldırımlar gibi sevilen oyuncuların rol aldığı Veda Mektubu dizisinde bir kez daha sona gelindi. Veda Mektubu’nun son fragmanında final yazması seyirciyi şaşırttı. Veda Mektubu 24. bölümle ekranlara veda edecek. Son bölümde nelerin yaşanacağı dizinin hayranları tarafından merakla bekleniyor.

VEDA MEKTUBU FİNAL Mİ YAPACAK?

Kanal D ekranlarının çok sevilen dizilerinden Veda Mektubu için sona gelindi. Son olarak Aslı hamile olduğunu öğrenmiş ve bunun sevincini yaşarken izleyiciyi de mutlu etmişti. Ancak Mehmet’e saplantılı bir şekilde aşık olan Hatice, Aslı’yı öldürmek için gözünü karartmıştı. Kaza kuşunu Mehmet’e isabet edince ölümle burun buruna geldi. Veda Mektubu son bölümde Mehmet öldü mü?

Veda Mektubu dizisi son olarak geçtiğimiz hafta 23. bölümle ekranlara geldi. Geniş bir izleyici kitlesi bulunan Veda Mektubu 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda final yazması Veda Mektubu izleyicilerine şok yaşattı. Kanal D ve dizinin yapım ekibi Veda Mektubu final kararı hakkında resmi bir açıklama yapmadı.

VEDA MEKTUBU FİNALİ SAAT KAÇTA?

Most Production imzalı Veda Mektubu dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyordu. Sevilen dizinin ilk başta 20. bölümde final yapmasına karar verilmişti. Fakat büyük ilgi gören Veda Mektubu 24. bölüme kadar uzatıldı.

Başrollerinde Bennu Yıldırımlar, Nurgül Yeşilçay, Rabia Soytürk ve Selim Bayraktar’ın oynadığı Veda Mektubu 24. bölümle ekranlara veda edecek. Veda Mektubu final bölümü 21 Ağustos Pazartesi saat 20.00’de Kanal D ekranlarından yayınlanacak.