Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende Direktörü Cihan Tunç Ertunç, “Çevre en değerli mirasımızdır ve onu korumak, gelecek nesillere karşı en büyük sorumluluğumuzdur” dedi.

Kıvılcımlar Hareketi kapsamında Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’taki gönüllüler, 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri çerçevesinde orman ve mesire alanlarında çevre temizliği gerçekleştirdi. Zorlu Enerji’nin ‘Akıllı Hayat 2030’ vizyonunun bir parçası olan bu kurumsal gönüllülük programında, Afyonkarahisar ve Bilecik’te gerçekleştirilen temizlik çalışmalarına beş ilden katılan gönüllü çalışanlar toplam 61 torba çöp topladı.

Usak Zorlu Enerji Çevre Temizliği 1

Cihan Tunç Ertunç: “Çevreyi korumak, bugünü ve geleceği güvence altına almaktır” Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende Direktörü Cihan Tunç Ertunç, Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’ta elektrik abonelik işlemleri, satış, faturalama ve tahsilat hizmeti verdiklerini hatırlatarak, “Zorlu Enerji Kıvılcımları eğitim, sağlık, spor ve çevre gibi farklı alanlarda gelişimi teşvik eden projelerle toplumsal gönüllük esasına dayalı çalışmaları yürüten, tamamen gönüllü katılımlarla oluşan bir hareket.

5 Haziran Dünya Çevre Günü de gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için atılması gereken adımları hatırlatan çok özel bir gün. Bu kapsamda beş ilimizden yaklaşık 100 çalışan gönüllümüz önce Afyonkarahisar Kent Ormanı’nda, ardından da Bilecik Pelitözü Gölpark Mesire Alanı’nda çevre temizliği yaptı.

Bu iki alanda toplanan çöp miktarı 61 torba. Çevreyi korumak, sadece bugünü değil, geleceği de güvence altına almaktır. Çünkü çevre bizim en değerli mirasımızdır ve onu korumak, gelecek nesillere karşı en büyük sorumluluğumuzdur” dedi.

Muhabir: Mehmet Karadağ