Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyetlerine devam eden Mezarlıklar Müdürlüğü, her gün olduğu gibi bugün de web sitesi aracılığı ile yeni bir bilgilendirme metni yayınladı. Söz konusu güncel metinde Uşak’ta vefat eden kişilerin isimlerine yer veren kamu kurumu, ayrıntıları paylaştı.

Günlük vefat haberleri ile yerel gündemde öne çıkan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, bugün için de birtakım bilgilendirmelerde bulundu. Sabah saatleri itibari ile internet sitesi üzerinden yayınladığı liste ile bölge halkını bilgilendiren kurum, 3 kişinin hayatını kaybettiğini ifade etti. Kamu kurumu ilgili cenazeler için yürütülecek olan defin işlemlerini de sırası ile paylaştı.

11 EKİM 2023 UŞAK VEFAT EDENLER

11 Ekim 2023 Salı günü için düzenlemiş olduğu güncel cenaze listesi aracılığı ile bölge halkına seslenen Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, farklı bölgelerde olmak üzere toplamda 3 kişinin hayatını kaybettiğini belirtti. Hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen kamu kurumu, hayatlarını kaybetmiş olan vatandaşların isimlerini ise şu şekilde sıraladı:

  • Zehra Okkaoğlu Tuncay

  • Cemal Karadedeli

  • Salih Lort

UŞAK CENAZE İLANLARI GÜNCEL

Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü hayatını kaybetmiş olan vatandaşların gün içerisinde farklı bölgelerde defnedileceklerini bildirdi. Kamu kurumu cenazeler için düzenlenecek olan defin programlarının detaylarını ise şu şekilde sıraladı:

Zehra Okkaoğlu Tuncay: Merhum Selahattin Okkaoğlu ile Safure Okkaoğlu’nun kızları, Mefa Tuncay’ın eşi Zehra Okkaoğlu’nun vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin ikindi namazına müteakip Fetih Camii’nden alınıp Elmalıdere Mezarlığında defnedilecek olduğunu bildirdi.

Cemal Karadedeli: Zafer Karadedeli’nin babası Cemal Karadedeli’nin vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Mende Köyünde defnedilecek olduğunu bildirdi.

Salih Lort: Salih Lort’un vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Sorkun Köyünde defnedilecek olduğunu bildirdi.