Uşak Valisi Turan Ergün ve eşi Hülya Ergün, 30 Ağustos Zafer Bayramı geleneksel balo gecesine katılanları büyük bir nezaketle karşıladılar. Etkinliğe katılan önemli isimler arasında Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve eşi Türkan Çakın, Uşak Milletvekilleri İsmail Güneş, Fahrettin Tuğrul, Ali Karaoba ve Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı da yer aldı.

Ayrıca, İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Demir, Uşak Organize Sanayi Bölgesi (UOSB) Başkanı Halil Ağaoğlu, Karma Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Coşkun Güngör, AK Parti İl Başkanı Himmet Yaşar, CHP İl Başkanı Koray Akgün, İYİ Parti İl Başkanı Ayşegül Obalı ve Uşak Üniversitesi Rektörü Ekrem Savaş da bu görkemli geceye katılanlar arasındaydı.

Vali Turan Ergün, etkinliğin açılışında günün önemini belirten bir konuşma yaptıktan sonra, ilkokul öğrencilerinin geleneksel folklor gösterileri ve kent orkestrasının muhteşem konseri geceye renk kattı. Pasta kesimi sırasında salon coşkuyla yankılandı ve Türk bayraklarıyla ellerde 10. Yıl Marşı söylenerek gece son buldu.

Bu özel etkinliğe, şehir protokolünün yanı sıra sivil toplum örgütü başkanları, daire müdürleri ve protokol üyeleri de katılarak geceyi daha da özel kıldılar ve 30 Ağustos Zafer Bayramı 101. Yıl dönümü coşkuyla kutlandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ