Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, her gün olduğu gibi bugün de resmi web sitesi aracılığı ile bölge halkını definler konusunda bilgilendirdi. Farklı bölgelerde yaşayan bazı vatandaşların hayatlarını kaybettiklerini acı içinde duyuran kamu kurumu, ayrıntıları paylaştı.

29 Eylül 2023 tarihli duyurusunda Uşak bugün ölenler sorgulamalarına yanıt veren Mezarlıklar Müdürlüğü, hayatlarını kaybetmiş olan kişilerin defin işlemlerine ve o kişilerin şahsi bilgilerine ilişkin birtakım ayrıntılar paylaştı. Cenazelerin nereden ve saat kaçta kaldırılacağı arka arkaya sıralandı.

UŞAK VEFAT EDENLER LİSTESİ 29 EYLÜL 2023

Web sitesi aracılığı ile her gün önemli duyurular yayınlayarak bölge halkını bilgilendiren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, 29 Eylül 2023 Cuma günü için de Uşak vefat edenler konusunda bir liste düzenledi. Söz konusu listede hayatlarını kaybeden kişilerin bilgilerine yer veren kamu kurumu, cenaze isimlerini şu şekilde sıraladı:

  • Naile Yıldırım

  • Saniye Güneş

  • Seyit Ali Alay

  • Yasin Girgin

UŞAK GÜNCEL DEFİN LİSTESİ AYRINTILARI

Bugün için hayatını kaybetmiş olan 4 kişinin defin işlemlerinin tamamlanacağını bildiren Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, defin detaylarını şu şekilde sıraladı:

  • Naile Yıldırım: Hasan Hilmi İlköğretim Okulu’nun emekli öğretmenleri arasında yer alan Naile Yıldırım’ın vefat haberini duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin ikindi namazına müteakip Yeşil Camii’nden alınarak Şekerevleri Mezarlığı’na defnedileceğini bildirdi.
  • Saniye Güneş: Adem Güneş’in annesi Saniye Güneş’in hayatını kaybetmiş olduğunu duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin öğle namazına müteakip Leyli Kadir Camii’nden alınarak Selvioğlu Köyü’ne defnedileceğini bildirdi.
  • Seyit Ali Alay: Muammer Alay’ın babası Seyit Ali Alay’ın hayatını kaybettiğini duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesizinin öğle namazına müteakip Göğem Köyü’ne defnedileceğini bildirdi.
  • Yasin Girgin: Adem- Ayşe Girgin çiftinin oğulları Yasin Girgin’in hayatını kaybettiğini açıklayan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Üçkuyular Köyü’ne defnedileceğini bildirdi.
Kaynak: UŞAK OLAY