Uşakspor'un devre arası süper lig takımlarından Medipol Başakşehir'den, kiralık olarak kadrosuna kattığı 20 yaşındaki genç forvet oyuncusu Efecan Barlık, ligin son maçı olan İskenderunspor maçından sonra veda mesajı yayınlayarak, Uşakspor'a veda ettiğini açıkladı.

Uşakspor'a kritik bir zamanda gelen ve genç yaşına rağmen kritik maçlarda Uşakspor'u sırtlamayı başaran genç forvet, Uşakspor'un ligde kalmasında da büyük pay sahibi oldu.

Efecan Barlık Uşakspor formasıyla 16 lig karşılaşmasına çıkarken, 7 gol atma başarısı gösterdi.

Efecan Barlık, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi; "Değerli Uşakspor Camiası, içinde bulunduğum zaman diliminde zor tecrübeler ve güzel dostluklar edindiğim Uşakspor'da sözleşmem ne yazıkki sona erdi. Bu ailenin bir parçası olduğum için mutlu ve gururluyum. Bu süreçte bana güvenen başta Ceyhun hoca ve ekibi olmak üzere, takım arkadaşlarıma, yönetim kurulumuza ve personellerimize teşekkür ederim. Ayrıca değerli Aşigolar, sizleri her zaman kalbimin bir köşesinde taşıyacağım. Beni geldiğim ilk günden son güne kadar sevginiz ve desteğinizle beslediniz. Bende sizlere layık olmaya çalıştım. Ne mutlu ki bana, size layık olmanın gururunu taşıyorum. Bütün destekleriniz için teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın. Saygılarımla" ifadelerini kullandı.

Efecan Barlık'ın veda açıklamasından sonra gönderisine yorum yapan Aşigolar, genç futbolcudan razı olduklarını ve Uşakspor'a vermiş olduğu hizmetlerden dolayı kendisine teşekkür ettiler.

Editör: Ozan Yavuz