2.Lig Kırmızı grupta mücadele eden ve üst üste alınan yenilgilerle liğin dibine demir atan Uşakspor’da aşigolar Kulüp Başkanı Ural Aküzüm’e tepki göstererek, “İnsan olana laf bir kere söylenir. Seni bu şehirde artık istemiyoruz. Şu ana kadar yaptıkların daha kötü günlerin habercisi…İstanbul ‘da Galatasarayınla ilgilen, üniversitede ders ver, avukatlık mesleğini yerine getir, bizden uzak dur…" şeklinde sosyal medyada paylaşımda bulundular.

Sezon başından bu yana 3. teknik direktör değişikliği yapan Uşakspor yeni teknik direktörü Halim Karaköse ile çıktığı Iğdır deplasmanında Alagöz Holding Iğdırspor’a 2-0  mağlup olması aşigoları üzüntüye soktu.                  

           

Aşigoların diğer paylaşımları ise şöyle; ‘Uşakspor'umuz bilerek yok ediliyor ve Uşak basını ve is adamları, milletvekilleri belediye bu duruma sessiz kalmaya devam ediyor. Yıllardır yanlış yatırımlara ve transferlere sesini çıkarmayanları kınıyoruz. Her hafta üzüntümüz kat kat çoğalıyor. İlkler şehrine ve bu şehri temsil eden Uşaksporumuza ligde bulunduğu durum hiç yakışmıyor. Uşaksporumuzu bu duruma düşürenler de hiç mi utanma sıkılma yok .Nedir bu böyle, yazık ettiniz. Uşakımızın gururu Uşaksporumuza bu takımımız gerçek sahiplerine teslim edilmediği sürece sonumuz hep hüsran olacaktır’