TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden ve üst üste aldığı yenilgiler nedeniyle ligin dibine demir atan Uşakspor'da yaprak dökümü devam ediyor.

Daha önce yönetimi suçlayarak istifa eden Nazım Gülay'ın yerine alt yapı sorumlusu Rıdvan Geçgin getirilmişti. Ancak Rıdvan Geçgin'de kulüp ve futbolcular arasındaki sorunlar nedeniyle istifasını sunması üzerine, takımı genel koordinatör Recep Yazıcı maçlara hazırlıyordu.

Maçı Basın Tribününden Yönetmişti

Geçtiğimiz hafta kendi evinde oynadığı GMG Kastamonuspor maçını da 4-2'lik skorla kaybeden Uşakspor'da, genel koordinatör ve teknik sorumlu Recep Yazıcı'nın lisansının çıkartılamadığı için karşılaşmayı basın tribününden yönetmesi tepkilere neden olmuştu.

Aşigolara ve Uşaklılara Veda Mesajı Geldi

Tüm bu gelişmeler sonucunda Recep Yazıcı'da istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurarak, şunları söyledi; "2023-2024 Uşakspor A.Ş. Kulübünde bulunduğum Genel Koordinatörlük ve Teknik Direktörlük görevlerimden, mesleğime olan saygımdan dolayı istifa etmiş bulunuyorum. Bu sebeple beni 2 sezondur bağrına basan kıymetli Uşak halkına, kıymetli Aşigolara, futbolcu evlatlarıma ve personelime teşekkür ediyorum. Saygılarımla" dedi. 

Edinilen bilgiye göre Genel Koordinatör Recep Yazıcı'nın Küyahya Zafer Havalimanın'dan 16:20 istanbul uçağıyla gideceği öğrenildi. 

Kaynak: Öyküm Yavuz