Kurulduğu 1967 yılından itibaren, şanlı geçmişiyle ve aldığı sayısız başarılarla, şanlı bir mazisi bulunan Uşakspor, 2 senedir ne yazık ki kötü yönetimin esiri olmuş durumda.

Geçtiğimiz haftalarda, teknik direktör Nazım Gülay’dan boşalan teknik direktörlük görevine getirilen Rıdvan Geçgin’in de, görevinden istifa etmesinden sonra göreve getirilen Genel Koordinatör Recep Yazıcıyla, Uşakspor yönetimi halen sözleşme imzalamadı.

Hal böyle olunca da göreve getirilen Recep Yazıcı, kulübedeki yerini alamıyor ve takıma basın tribününden taktik veriyor.

Maçın Temsilcisinden Maç Sonu Flaş Açıklama

Maçın sona ermesinin ardından Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Uşakspor – Kastamonuspor maçına görevlendirilen maçın temsilcisinden önemli bilgiler edindik.

Karşılaşmanın temsilcisi yaptığı açıklamada, Uşakspor kulübünün Recep Yazıcı ile sözleşme imzalamadığı için Basın Tribününden takıma taktik vermesinin doğru olmadığını ve bu durumu da rapor ettiklerini söyledi.

Maçın temsilcisi ayrıca, bu durumun üst üste 3’ncü kez tekrar etmesi durumunda ise Uşakspor’un Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK)’ya sevk edileceğini belirterek, kulübün ceza alacağınıda ayrıca bildirdi.

Kaynak: Öyküm Yavuz