Yoğun müfredat derslerinden biran olsun uzaklaşmak isteyen öğretmenler tamamen amatör olarak okudukları şiir dinletisinde bir araya geldi. Atatürk Kültür Merkezi’nde canlı müzik eşliğinde şiir okuyarak hobilerini gerçekleştirdi. 

Şiir Usak Olay

Uşak Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan paylaşımda şöyle dendi, “İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından, yönetici ve öğretmenlerimizin sesinden "Öğretmenlerle Mısra ve Notaların Sesinde Bir Yolculuk” isimli şiir ve müzik dinletisi programı düzenlendi. Şiir ve müzik programında ilimizde görev yapan yöneticiler ve öğretmenler ünlü şairlerimizin şiirlerini müzik eşliğinde canlı olarak seslendirdiler.

Siir1 Usak Olay

  Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa Adalet ve Kalkınma Partisi Uşak Milletvekili Sayın Opr. Dr. İsmail Güneş, Cumhuriyet Halk Partisi Uşak Milletvekili Sayın Opr. Dr. Ali Karaoba, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil Yücel, şube müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimiz katıldı. Bu güzel gecede emeği geçen öğretmenlerimize ve yöneticilerimize teşekkür ederiz” dendi.