Her iki kişinin de ailesi gözyaşları içinde programa katılıp gözyaşları içinde yaşadıkları olayı Müge Anlı’ya anlattı. 6 Temmuz Perşembe 2023 tarihinden bu yana kayıp olan Hüseyin Bulkaz ve 52 gündür kayıp olan 3 çocuk annesi 50 yaşındaki Sevil Çetinkaya biranda ortadan kayboldu.

- Gayrimenkulünü Satamadan Ortadan Kayboldu

Eski hemşire Sevil Çetinkaya’nın ailesi Müge Anlı’ya şu detayları paylaştı, “Fransa’nın Paris ilinde yaşarken memleketi olan Sivaslı ilçesinde bir gayrimenkulünü satmak için girişimde bulunuyor.

Çetinkaya satıştan sonra kendisine Fransa’dan ev alacaktı. Hatta Noter randevusu bile alıyor. Ancak Notere gitmeyen Sevil Çetinkaya yaklaşık 52 gündür kayıp şekilde aranıyor” ifade etti.

- Hüseyin Bulkaz 1 yıldır aranıyor

Sivaslı Tatar ilçesinde yaşayan 5 yıllık evli Hüseyin Bulkaz ise yalşaık 1 yıldır ortada yok. Hüseyin Bulkaz’ın motoru yaşadığı Sivaslı’nın Tatar kasabasına 11 kilometre uzaklıkta yol ortasında bulundu ancak kendisi hala kayıp.

Hüseyin Bulkaz’ın 5 yıllık eşi ise eşinin kaybının babasını sorumlu tutarak, Eşimizin başına kayın pederi yani benim babam bir şey yaptı. Eşimin kaybından babam sorumludur. Babam eşimim başından beri hiç sevmedi” dedi.   

Editör: Ozan Yavuz