Uşak'ın kalbinde yer alan Atapark, şehrin en gözde mekanı olmaya devam ediyor. Uşak Belediyesi tarafından gerçekleştirilen son ışıklandırma çalışmaları, sonbaharın gelmesi ve yaprak dökülmesiyle birleşince, parkın içinde adeta bir büyülenme atmosferi oluşturdu. 

Belediye, Atapark'ı şehrideki vatandaşların adeta gözbebeği konumunda. Parkın içinde gerçekleştirilen ışıklandırma çalışmaları, özellikle akşam saatlerinde parka gelen ziyaretçilere adeta bir masal dünyasını hatırlatıyor. Soft ışıklarla aydınlatılan ağaçlar, su kenarındaki yürüyüş yollarını aydınlatarak romantik bir atmosfer yaratıyor.

"Işıklandırma Atapark'a Çok Yakıştı"

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın: "Atapark'ın sadece doğa severler için değil, her yaş grubundan insan için keyifli bir mekan olması için çalışmalara devam ediyoruz. Son ışıklandırma çalımamızda bu doğrultuda yapıldı. Park içindeki oyun alanlarından spor alanlarına kadar birçok aktiviteye olanak tanıyan Atapark'ta, vatandaşlarımızın şehir yaşantısından uzak vakit geçirebileceği, rehabilite olabileceği bir alan. Işıklandırma Atapark'a çok yakıştı" dedi.

Uşaklılar, Atapark'ta her geçen gün yapılan yeniliklerle şehirlerinin güzelliklerini yeniden keşfediyor. Doğanın uyanışını, renklerin dansını ve huzurun tadını çıkarmak isteyen herkesi, Atapark'ın büyülü atmosferine davet ediyoruz.

Parkın içindeki farklı imkanlar bulunduran alanlarda, şehrin karmaşasından uzaklaşarak dingin bir anın tadını çıkarabilirsiniz.