Ünlü isimlerin yeni şarkıları müzik piyasasında yankı uyandırmaya devam ederken son olarak ünlü şarkıcı Gökhan Türkmen’in yeni parçası gündeme geldi. Sektörün en sevilen isimleri arasında yer alan ayrıca özel hayatını kameralardan uzakta yaşamaya özen gösterdiği için de hayranları tarafından takdir edilen Türkmen, son olarak çekimleri Uşak’ta tamamlanmış olan klibi ile adından söz ettirdi.

Ülkemizin hem tarihi hem de doğal mirası ile dikkatleri üzerine çeken şehirleri arasında yer alan Uşak’a geçtiğimiz haftalarda klip çekimi için gelen Gökhan Türkmen, yerel yönetim ve ilgili kurumlar tarafından büyük bir misafirperverlik içerisinde karşılanmıştı. Şehrin muhteşem manzarası eşliğinde tamamlanan klibin ne zaman yayınlanacağı bir süredir merak edilirken beklenen haber geldi. Ünlü şarkıcının yeni şarkısı için çektiği klip, hayranlarının beğenilerine sunuldu.

UŞAK’IN GÜZELLİKLERİ OLAY YARATTI

“Kiraz Çiçekleri” isimli şarkısının video klibini Uşak ilinin çeşitli noktalarında tamamlayan Gökhan Türkmen, hayranlarını sevindiren bir gelişme ile gündeme geldi. Gökhan Fırat’ın yönetmenliğinde çekilen klibin, yayında olduğu duyuruldu.

Şehrimizde yer alan ve tarihe ışık tutan Blaundos Antik Kenti ile Taşyaran Vadisi’nde geçen Kiraz Çiçekleri klibi, henüz yeni yayınlanmış olmasına rağmen ünlü şarkıcı Gökhan Türkmen’in hayranları tarafından oldukça beğenildi. Türkmen’in klibinin ardından Blaundos Antik Kenti ve Taşyaran Vadisi’ne yönelik sorgulamalar hız kazandı.

Blaundos Antik Kenti, Büyük İskender’in Bergama Krallığı ile Roma İmratorluğu’na ev sahipliği yapmıştır. Antik kent yaklaşık olarak 2 bin 500 yıldır o bölgede bulunmaktadır. Taşyaran Vadisi ise Büyük Kanyon’un devamında yer almaktadır. Rüzgar, su ve tektonik hareketler sonucunda binlerce yıl içerisinde oluşmuş olan vadi, ziyaretçilerinin görsel bir şölene şahitlik etmelerine aracılık etmektedir.

TURİZM MÜDÜRÜNDEN KLİP AÇIKLAMASI

Gökhan Türkmen’in çekimleri Uşak’ta tamamlanmış olan klibi hakkında konuşan Uşak İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabri Ceylan, ünlü şarkıcıya şehrin tanıtımına katkıda bulunduğu için teşekkür etti. Ceylan, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Taşyaran, Blaundos ve Ulubey Kanyonlarının harika manzaraları ile bütünleşip Gökhan Türkmen’in büyüleyici sesi ile anlam bulan mükemmel sözlerin görüntü ve sesin harmonisi olan bu klip çalışmasında ilimize gelerek şehrimizin tanıtımına verdikleri katkı için emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz.”