Vatandaşların gündelik hayatlarına etki eden birçok hizmeti bulunan yerel yönetimler, günlük olarak yakından takip ediliyorlar. Bölgelerinin yönetimlerini ellerinde barındıran kurumların web siteleri aracılığı ile yayınladıkları hizmetleri günlük olarak sorgulayan vatandaşlar, ayrıca kurumlara bağlı olarak hizmet veren alt birimlerin günlük hizmetleri ile ilgili de bilgi almaya çalışıyorlar. Bu kapsamda son olarak bugün açıklamalarda bulunan kurumlar arasında yer alan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, halkı cenaze ilanları ile ilgili bilgilendirdi.

Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren birimler arasında yer alan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, her gün web sitesi aracılığı ile ilanlar yayınlayarak bölge halkını bilgilendirmeyi sürdürüyor. Son olarak 10 Ekim 2023 Salı günü için düzenlemiş olduğu bir listeyi paylaşan kamu kurumu, bugün için 2 cenazenin defnedileceğini bildirdi. Kurum cenazelerin isimlerini ve defin detaylarını bölge halkı ile paylaştı. 

2 CENAZENİN İSMİNİ PAYLAŞTI

Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü 10 Ekim 2023 tarihli ilanı ile bölge halkının dikkatini çekmeyi başardı. Her gün olduğu gibi bugün de hayatlarını kaybetmiş olan vatandaşların isimlerini ve defin detaylarını paylaşan kamu kurumu, halkı bilgilendirdi.

Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü tarafından yayınlanmış olan güncel listede yer alan bilgilere göre 10 Ekim 2023 Salı günü İbrahim Keleş ve İsmail Hakkı Özpakcan için defin işlemleri tamamlanacak. Kurum, hayatlarını kaybeden vatandaşlara Allah’tan rahmet dilerken acılı ailelerine ve yakınlarına da başsağlığı ve sabır diledi.

10 EKİM 2023 UŞAK CENAZE İLANLARI

Bugün için iki cenazenin defin işlemlerinin tamamlanacak olduğunu duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, cenazeler içi düzenlenecek olan defin programlarının ayrıntılarını şu şekilde sıraladı:

İbrahim Keleş: Servet Keleş’in babası İbrahim Keleş’in vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Kaşbelen Köyünde defnedileceğini bildirdi.

İsmail Hakkı Özpakcan: Emekli emniyet müdürü İsmail Hakkı Özpakcan’ın vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Şeyh Zeynel Abidin Camii’nden alınıp Ovademirler Mezarlığı’nda defnedileceğini bildirdi.