Yükselen dolar kuru sebebi ile market raflarının etiketleri sürekli olarak değişirken tüketiciler de temel ihtiyaçlarını uygun fiyatlar karşılığında giderebilmenin yollarını araştırmaya başladı. Birçok kişi aylık kazancı ile geçinmekte güçlük çekerken özellikle gıda fiyatlarına yansıyan yüksek oranlı zamlara tepki göstermeye başladı.

Gıda, deterjan, havlu ürünleri ve diğer ürünlerde gözlenen yüksek oranlı zamlar sebebi ile alışverişlerini tane hesabı ile yapmak durumunda kalan birçok tüketici, bu süreci olabildiğince daha az bütçe hasarı ile tamamlayabilmek adına marketlerin indirim kampanyalarına yöneldi. Bu noktada devreye giren marketlerden biri de Tarım Kredi oldu.

Uzun süredir uygun fiyat politikası ile milyonların dikkatini çekmeyi başaran Tarım Kredi Market, son olarak ağustos ayı kampanyası ile gündeme geldi. Zincir market, ülke genelinde bulunan tüm şubelerinde geçerli olan yeni kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

SON GÜNÜ DUYURDU

Gerek fiyat sabitleme gerek ise de indirim politikaları ile milyonlarca tüketicinin dikkatini çekmeyi başaran Tarım Kredi Market, bu kez de ağustos ayı fırsatları ile gündeme geldi. Resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayınlayan zincir market, 31 Ağustos tarihine kadar geçerliliğini koruyacak olan kampanyası kapsamında gıda ürünleri dahil olmak üzere pek çok ürün grubunda fiyat değişikliğine gitmiş olduğunu bildirdi.

TARIM KREDİ MARKET AĞUSTOS AYI FIRSATLARI

Zincir market Tarım Kredi’nin 31 Ağustos 2023 tarihine kadar indirimli fiyatlardan satışa sunmaya devam edeceği bazı ürünler şu şekilde:

- Anadolu nohut 1 kg: 30,50 TL

- Anadolu Osmancık pirinç 1 kg: 33,90 TL

- Anadolu üzüm sirkesi 2 L: 29,90 TL

- TK %100 nar ekşisi 350 ml: 47,90 TL

- Pek Food pizza 440 g: 79,90 TL

- Peysan sürülebilir taze peynir 300 g: 29,90 TL

- Superfresh ayçiçek yağlı ton balığı 3’lü: 62,90 TL

- Tukaş mısır konservesi 3’lü: 36,50 TL