Geçtiğimiz günlerde ülke geneli eksik kadrolarını belirleyerek ilana çıkan Türkiye Şeker Fabrikaları, yeni bir işe ihtiyaç duyan birçok vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaşmıştı. Söz konusu ilan için başvuru süreci devam ederken hafta başında sektöre yönelik yeni bir gelişme yaşandı. Bölge bazlı istihdamı ile gündeme gelen firma, ayrıntıları paylaştı.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası, eksik kadrolarını belirleyerek yeni bir ilan düzenledi. Söz konusu ilanda 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi doğrultusunda açık ihale usulü ile personel istihdamının yapılacağını belirten fabrika yönetimi, güvenlik ekibi alımında öncelik verilecek olan maddeleri arka arkaya sıraladı.

NURİ ŞEKER UŞAK ŞEKER FABRİKASI PERSONEL ALIMI İLANI

Özel Koruma ve Güvenlik Görevlisi Yardımcı Ofis Destek hizmet alımı için açık ihale usulünün gözetilecek olduğunu ifade eden Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası, 32 kişilik bir ekibe ihtiyaç duyduğunu bildirdi. 4734 sayılı Kamu İhalesi Kanunu kapsamında yapılacak olan ihalenin 18 Ekim 2023 saat 14:30’da düzenleneceğini belirten firma, ihale adresini “Fevzi Çakmak Mahallesi Gazi Bulvarı No: 148 Merkez/ UŞAK” olarak paylaştı.

NURİ ŞEKER UŞAK ŞEKER FABRİKASI İHALE DETAYLARI

32 kişiden oluşan bir özel güvenlik ekibine ihtiyaç duyduğunu ve bu ekibin alımı için de açık usul ihalenin düzenleneceğini belirten Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası yönetimi, ayrıntılı bilgiye EKAP üzerinden erişim sağlanabileceğini ifade etti. Güvenlik ekibinin işe başlangıç tarihini 18 Aralık 2023 olarak belirleyen firma, ihale kurallarının bitiş tarihini ise 17 Aralık 2024 olarak paylaştı.

Düzenlenecek olan personel alımı ihalesine yalnızca yerli isteklilerin katılım sağlayabileceklerini ifade eden Uşak Şeker Fabrikası yönetimi, ihale dokümanının EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebileceğini belirtti. İhale kapsamında teklif verecek olanların e- imza ile EKAP ihale dokümanının indirmeleri gerektiğini ifade eden firma, tekliflerin de yine EKAP’tan e- imza ile verileceğini farklı bir katılım başvurusunun kabul edilmeyeceğini vurguladı.

İLAN LİNKİ

Kaynak: Ozan Yavuz