Son haftalarda arka arkaya yayınladığı personel alımı ilanları ile dikkatleri üzerine çeken Türkiye Şeker Fabrikaları, ekim ayının başında da eksik kadrolarını belirlemeye devam ediyor. Bu kapsamda bir istihdam açıklaması da Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası’ndan geldi.

Nuri Şeker Uşak Şeker Fabrikası Müdürlüğü resmi kaynakları aracılığı ile yeni bir duyuru yayınladı. Söz konusu duyurusunda İşçi Mutfağı ve Alakart Lokantası Yemek Pişirme Temizlik ve Servis Yardımcı Ofis Destek hizmet alımı için bir ihale düzenleneceğini belirten fabrika yönetimi, detayları paylaştı.

UŞAK ŞEKER FABRİKASI’NDAN İHALE USULÜ HİZMET ALIMI ÇAĞRISI

Geçtiğimiz haftalarda güvenlik hizmeti için ihale açıklamasında bulunan Uşak Şeker Fabrikası, bu kez de yemek, temizlik ve servis yardımcı hizmeti için bir açıklama yayınladı. 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi gereğince İşçi Mutfağı ve Alakart Lokantası Yemek Pişirme Temizlik ve Servis Yardımcı Ofis Destek hizmet alımı için açık usul ihale düzenleneceğini bildiren fabrika yönetimi ihale detaylarını paylaştı.

Söz konusu yemek, temizlik ve servis yardımcı hizmeti için düzenlenecek olan ihaleye EKAP üzerinden katılım sağlanabileceğini belirten Uşak Şeker Fabrikası yönetimi, ihale için son teklif verme tarihini 27 Ekim 2023 saat 14:30 olarak belirledi.

UŞAK ŞEKER FABRİKASI YEMEK EKİBİ ALIMI İHALE DETAYLARI

27 Ekim 2023 tarihinde düzenlenecek olan ihale için yalnızca EKAP üzerinden online olarak verilen tekliflerin kabul edilecek olduğunu bildiren Uşak Şeker Fabrikası, e- tekliflerin fabrikanın toplantı salonunda açılacağını bildirdi. Kampanya döneminde işçi mutfağında 13 işçinin 4 ay, kampanya harici dönemde ise 7 işinin 8 ay çalışacağını belirten fabrika yönetimi, alakart lokantasında 13 işçinin 12 ay boyunca yemek, pişirme, temizlik ve servis hizmetlerinden sorumlu olacağını bildirdi. İhalelere yalnızca yerli isteklilerin katılım sağlayabileceklerini ifade eden fabrika yönetimi, isteklilerin ihale tekliflerinin yüzde 3’ünden az olmamak kaydı ile istedikleri tutarda geçici teminat ödemeleri gerektiğini belirtti.

İLAN LİNKİ: https://www.usakolay.com/nuri-seker-usak-seker-fabrikasi-personel-hizmet-alimi-yapacak

Kaynak: Hava Kavlak