Kur farkı, akaryakıt zamları ve daha pek çok değişkenin etkisi ile arka arkaya zamlar alan market ürünleri, son dönemlerde sabit gelirli vatandaşları iyiden iyiye köşeye sıkıştırmaya başladı. İhtiyaçlarını bütçeleri dahilinde karşılamakta güçlük çektikleri için sıklık ile zincir marketlerin güncel indirim kampanyalarını takip eden tüketiciler, özellikle son dönemlerde rekor seviyelere ulaşan deterjan ürünlerinin fiyatlarını sorgulamaya başladı.

Artan fiyatlardan ötürü zincir marketler de müşterilerini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya gelirlerken bu süreçte arka arkaya indirim kampanyaları düzenleyerek durumu kendi lehlerine çevirmeye çalıştı. Son olarak Migros Market de ürün bazlı bir indirim kampanyası düzenlediğini duyurarak tüketicilerin dikkatlerini çekti.

Geniş ürün yelpazesi ve çok şubeli olması ile ülke genelinde milyonlarca tüketiciye hizmet vermeyi sürdüren zincir market Migros, iki ürün kaleminde fiyat değişikliğine gitmiş olduğunu duyurdu. Zincir market, ay sonuna kadar geçerli olacak olan indirim fırsatlarına ilişkin detayları paylaştı.

MİGROS MARKET DETERJAN İNDİRİMİ

Resmi web sitesi üzerinden bir duyuru yayınlayan zincir market Migros, 31 Ağustos 2023 tarihine kadar çamaşır deterjanlarında yüzde 25’lik bir indirimin söz konusu olacağını belirtti. Zincir market ilgili ürünlerin indirimli fiyatlarını şu şekilde sıraladı:

- Persil Power Jel 1,69 L: 99,68 TL

- Ariel Dağ Esintisi renkliler 3 kg: 115,31 TL

- Duru Granül sabun klasik 1 kg: 100,75 TL

- Rinso limon ve karbonatlı toz deterjan 4 kg: 87,41 TL

- Ariel OXI 5,5 kg: 219,92 TL

- Bingo sıvı deterjan 2 L: 67,43 TL

MİGROS MARKET AĞIZ BAKIM ÜRÜNLERİ İNDİRİMİ

Migros Market 30 Ağustos 2023 tarihine kadar indirimli fiyatlardan satışta kalacak olan bazı ağız bakım ürünlerini şu şekilde sıraladı:

- Signal 2+1 orta diş fırçası: 101,75 TL

- Signal komple bakım 8 etki beyazlık diş macunu: 91,56 TL

- Rocs Kids 3- 7 yaş için florürsüz diş macunu: 122,12 TL