Bölge halkı tarafından yakından takip edilen kamu kurumlarından olan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, hafta sonu için de yeni bir duyuru düzenledi. Söz konusu duyurusunda günlük vefat gelişmelerine yer veren kamu kurumu, ayrıntıları paylaştı.

Uşak Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren birimler arasında yer alan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, resmi web sitesi aracılığı ile yeni bir duyuru yayınladı. Her gün olduğu gibi bugün de vefat listesini yayınlayan kamu kurumu, hayatını kaybetmiş olan vatandaşların defin işlemlerine ilişkin ayrıntılı bilgileri paylaştı.

UŞAK BELEDİYESİ’NDEN 4 VEFAT HABERİ

7 Ekim 2023 Cumartesi günü için düzenlemiş olduğu yeni listesi ‘cenaze ilanları’ kategorisinin altında yayınlayan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, bugün 4 kişi için defin işlemlerinin yürütülecek olduğunu bildirdi. Hayatlarını kaybeden vatandaşlar için cenaze namazlarını takiben defin işlemlerinin başlatılacak olduğunu bildiren kamu kurumu, cenazelerin isimlerini ise şu şekilde sıraladı:

  • Raziye Tan

  • Meyiser Okan

  • Şaziye Bescioğlu

  • İbrahim Hancı

UŞAK MEZARLIKLAR MÜDÜRLÜĞÜ 7 EKİM CENAZE DETAYLARI

Web sitesi üzerinden cenazelerin isimlerini duyurmuş olan Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhum ve merhumeler için düzenlenecek olan defin işlemlerine ilişkin ayrıntıları ise şu şekilde sıraladı:

Raziye Tan: Ayhan Tan’ın annesi Raziye Tan’ın vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin öğle namazına müteakip Keleter Camii’nden alınıp Şehitler 2 Mezarlığı’na defnedileceğini bildirdi.

Meyiser Okan: Hüseyin Okan’ın eşi Meyiser Okan’ın vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin öğle namazına müteakip Karahallı- Kırkyaren Köyünde defnedileceğini bildirdi.

Şaziye Bescioğlu: Halil Bescioğlu’nun annesi Şaziye Bescioğlu’nun vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumenin cenazesinin ikindi namazına müteakip Yücetepe Camii’nden alınıp Şekerevleri Mezarlığı’na defnedileceğini bildirdi.

İbrahim Hancı: Döndü Şenol’un babası İbrahim Hancı’nın vefatını duyuran Uşak Mezarlıklar Müdürlüğü, merhumun cenazesinin öğle namazına müteakip Kayağıl Köyünde defnedileceğini bildirdi.