4 sene boyunca eğitim öğretimlerini başarıyla tamamlayan 21 öğrenci, Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen törenle, mezuniyetlerini coşkuyla kutladılar.

Uşak Meleksu Koleji Mezuniyet Töreni 7

Atatürk Kültür Merkezinde gerçeklen mezuniyet törenine Meleksu Teknik ve Bilim Koleji Kurucu Temsilcisi, Uşak Meleksu Teknik ve Bilim Koleji Okul Müdürü Kenan Tunca, Uşak Meleksu Teknik ve Bilim Koleji Müdür Yardımcısı Rabia Yavuz, Meleksu Teknik ve Bilim Koleji’nin öğretmenleri, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

Uşak Meleksu Koleji Mezuniyet Töreni 2

Program İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlarken, daha sonra mezun olan öğrenciler Yeşilçam’ın efsane filmi olan “Hababam Sınıfı” konseptiyle hazırlamış oldukları “İnek Şaban ve Hafize Ana, Hababam Vokal Grubu, Beyaz Kelebekler” gibi izleyicinin hafızalarında yer edinmiş gösterileri izleyenlere başarıyla sundular. Okul idarecileri ve öğrenci velileri, öğrenicilerin göstermiş oldukları gösteriler karşısında hem hüzünlendi hem de eğlenme fırsatı buldu.

Uşak Meleksu Koleji Mezuniyet Töreni 1

Program, okul birincisi Alaattin Taha Duru’nun, okul kütüğüne birincilik isimliğini çakmasıyla devam etti.

Uşak Meleksu Koleji Mezuniyet Töreni 5

Daha sonra 12. Sınıf öğrencileri ve 11. Sınıf öğrencileri arasında Bayrak-flama devir teslim töreni yapıldı. 12.sınıf öğrencileri, 11.sınıf öğrencileri’ne Türk Bayrağını ve okul flamasını teslim ettiler.

Uşak Meleksu Koleji Mezuniyet Töreni

Program öğrencilerin kep atışıyla sona erdi.

Uşak Meleksu Koleji Mezuniyet Töreni 3

Muhabir: Mehmet Karadağ