Kızılcasöğüt Piyano konseri fikrine mesaj yollayan Fazıl Say; “Harika bir düşünce En iyi şekilde geçecektir” ifadelerini kullandı.

- Belediye Başkanı Rica Etti Çok Mutlu Oldum Hemen Kabul Ettim

19 Mayıs günü saat 20.30’da vereceği konsere tüm belde halkını davet eden piyanist Erman Karakaya:

“Piyanonun bu kadar sevilmesine o kadar mutlu oluyorum ki.. Benim için çok heyecan verici bir konser ve bir ilk olacak..19 Mayıs pazar akşamı “Kızılcasöğüt beldemizde”piyano resitali vereceğim..Çok mutluyum gerçekten.

Kızılcasöğüt Belediye Başkanımız sayın Refik TUNCAY beni aradığı zaman ve köyümüzde bir piyano resitali vermemi rica ettiği zaman hem çok şaşırdım hem de tarifsiz bir mutluluk duydum.

Çünkü Köy halkımıza bir piyano resitali sunmak çok farklı bir heyecan ve mutluluk olacaktı benim için.Fakat öyle istekli bir başkanımız var ki onun heyecanı beni daha da heyecanlandırdı..Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

- Fazıl  Say’ın Tebriğine Teşekkür Mesajı Yolladı

Ünlü Piyanist Fazıl Say’ın organizasyonu görüp tebrik etmesine karşı Erman Karakaya şu ifadeleri kullandı:

“Piyanomuz İstanbul @doremusic ten geliyor pazar günü..Ben öncelikle bana sonsuz desteğini esirgemeyen her zaman benim yol göstericim ve idolüm can abim can hocam Fazıl SAY @fazilsay hocama çok sevgili çok kıymetli Taner ZADSAN’a çok teşekkür ederim.

Sizleri de bu çok anlamlı günde Atatürk’ ümüzü Anma Gençlik ve Spor Bayramı günümüz 19 Mayıs pazar akşamı saat 20.30 da Kızılcasöğüt beldemize piyano resitalime bekliyorum. Sevgilerimle” dedi.

Editör: Öyküm Yavuz