Uşak – İstanbul arasındaki mesafe toplam 418 kilometredir. Ancak, bu mesafe İstanbul Eminönü ve Uşak merkez baz alınarak hesaplanmıştır. Bu yüzden İstanbul’dan yola çıkılacak nokta ve Uşak’ta varılmak istenen nokta da daha keskin değerler elde edebilmek açısından oldukça önemlidir.

Uşak’tan İstanbul’a Nasıl Gidilir?

Uşak’tan İstanbul’a gitmek için kullanılabilecek birden fazla yol bulunur. Uşak ve İstanbul arasındaki seyahatler için en çok kullanılan rotalar şunlardır:

·        Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu/O-5

·        Tavşanlı Örencik Yolu ve Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu/O-5

·        Bursa-Eskişehir Yolu - D650 Yolu

Uşak – İstanbul Arası Kaç Saat?

Uşak’tan İstanbul’a yapılacak seyahatin kaç saat süreceği, kullanılan ulaşım aracı ve rota gibi birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Örnek olarak özel araç ile Uşak’tan İstanbul’a yapacağınız seyahatleri ortalama olarak 5 ila 6 saat arasında sürecektir. Özel araç ile en kısa sürecek yolculuk Bursa-Eskişehir Yolu üzerinden yapılacak olan 5 saat 35 dakikalık yolculuktur. Özel araç ile yapılacak en uzun yolculuk ise Tavşanlı Örencik Yolu üzerinden yapılacak olan 6 saatlik yolculuktur.  Uşak’tan İstanbul’a uçak ile yapılacak seyahatler de ortalama olarak 1 saat 15 dakika sürer. 

Uşak – İstanbul Otobüs Bileti Ne Kadar?

Uşak – İstanbul otobüs bileti fiyatları, otobüs firmasına göre değişebilir. Uşak’tan İstanbul’a otobüs ile gitmek için ödeyeceğiniz ücret, güncel olarak 400 ila 500 TL arasındadır. Ancak, çeşitli kampanyalar ve online bilet satışı sitelerinden faydalanarak daha düşük ücretler ile de Uşak – İstanbul otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Uşak – İstanbul Uçak Bileti Ne Kadar?

Uşak – İstanbul uçak bileti fiyatları, uçuş firmasına ve döneme göre değişiklik gösterebilir. Uçak bileti satın alırken ileri bir tarih için önceden bilet almak fiyatı düşürme konusunda oldukça önemlidir. Uşak’tan İstanbul’a seyahat etmek için alacağınız uçak bileti fiyatları 850 TL ila 3.000 TL arasındadır.