Ortada hiçbir sebep olmamasına rağmen uyuşturucu madde etkisi altında olduğu öğrenilen bir grup içerisindeki S.T. isimli şahıs; Kendi halinde işini yapmaya çalışan genci yumruk ve tekmelerle darp etti.

Yere yığılıp kendinden geçmesine rağmen genci tekmelemeye devam eden saldırgan, hiçbir şey olmamış gibi olay yerinden uzaklaşmıştı.

- Görüntüler çevredeki iş yerlerinin güvenlik kameralarına yansıdı

Hareketsiz bir şekilde yere yığılan genç acilen Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı.

Kafa tası ve boynunda kırıklar meydana geldiği öğrenilen Süleyman Çakır’ın yoğun bakım ünitesindeki tedavisinin devam ettiği edinilen bilgiler arasında yer aldı. Saldırgan S.T. ise yakalanarak göz altına alınmasının ardından emniyetteki ifadesi sonrası serbest bırakıldı.

- Saldırganın İlk Vukuatı Değilmiş

Saldırgana yönelik ikinci bir şikayet sonrası saldırganın emniyet güçleri tarafından tekrar aranmaya başlandığı öğrenildi. Saldırıya uğrayan Süleyman Çakır kendine geldikten sonra verdiği ifade de: "İsmet Paşa Caddesinde tanıtım elemanı olarak çalıştığım esnada hiç tanımadığım ve husumetim olmayan iki kişi tarafından ensemin sağ tarafından yumruk vurularak bayıltılmışım, sonra da yerde baya bi tekmelenmişim.

Suleyman Cakir Usak Darp 4Beni darp edenlerin bir tanesinin belinde silah, diğerinin ise bıçak olduğunu öğrendik, belinde bıçak taşıyan şahıs yakalanmış. Yakalanan kişi karakoldaki ifadesinden sonra serbest kalmış. Serbest kalma nedeni ise; ben yoğun bakımda bilinçsiz yatarken sikayetçi olup olmadığımı belirtemediğim için serbest bırakılmış.

- Beynimde Kanama, Yüzümde Gözümde Kırıklar Var

Gözümde ve yüzümde kırıklar var, beynimde kanama devam ediyormuş. Uşak Devlet Hastanesinde yatıyorum, tedavi için İzmir Ege Üniversitesi Hastanesine sevk edildim. İlk gözümü açtığımda hastanedeydim, 2-3 kez daha bayıldım.

Kim olduklarını bilmiyordum, daha sonra öğrendiğim kadarıyla bana saldıran çocuk kafes dövüşçüsüymüş, geçen hafta da başka bir kişiyi mağdur etmişler. Mağdur ettiği diğer kişi de yoğun bakımlık olmuş fakat korkusundan şikayetçi olamamış." ifadelerini kullanarak şikayetçi olduğunu, suçluların acilen yakalanmasını istediğini belirtti.

Mağdur genç Süleyman Çakır'ın İzmir Ege Üniversitesi Hastanesinde çeşitli operasyonlar geçirerek tedavi edileceği edinilen bilgiler arasında yer aldı.

Muhabir: Hava Aksu