Uşak AK Parti Milletvekili İsmail Güneş, Eşme ilçesine doğal gaz hizmeti müjdesini verdi. Yapılan açıklamada, Uşak merkez ve Banaz ilçesinden sonra şimdi de Eşme ilçesine doğal gazın ulaştırılacağını belirtti. İsmail Güneş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Eşme'ye hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim." ifadelerini kullandı.

Eşme ilçesinde ilk etapta TOKİ bölgesine ve gelecek hafta istasyon mahallesine doğal gaz kullanımının başlayacağı bilgisini veren Milletvekili Güneş, Eşme'nin diğer mahallelerine de doğal gaz hizmetinin ulaştırılması için çalışmaların hızla devam ettiğini belirtti.

'SIRADA SİVASLI, KARAHALLI VAR'

Açıklamada ayrıca, Şubat ayında Ulubey ilçesine doğal gaz hat döşeme çalışmalarına başlanacağı ve kısa sürede Ulubey ilçesine doğal gazın sağlanacağı müjdesi de verildi. Güneş, bu kapsamda Sivaslı ve Karahallı ilçelerinde de doğal gaz verilmesi için çalışmaların devam ettiğini ifade etti.

Milletvekili İsmail Güneş, doğal gaz hizmetinin Uşak genelinde yaygınlaştırılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, "Doğal gaz hizmetinin Uşak ve ilçelerine gelmesinde başta Sn Cumhurbaşkanımız @RTErdogan'a, Enerji Bakanı @aBayraktar1’a, BOTAŞ Genel Müdürü Burhan Özcan ve yerelde doğal gaz dağıtımını yapan UDAŞ Müdürü Nuri Bey'e ve emeği geçen herkese teşekkür eder, hizmetin hayırlı olmasını dilerim." şeklinde konuştu.

Kaynak: Öyküm Yavuz