Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi, sağlık hizmetlerini daha da güçlendirmek amacıyla kadrosuna 5 yeni doktoru dahil etti.

Geçtiğimiz günlerde 4 doktorun göreve başladığı hastane, bu kez de enfeksiyon hastalıkları uzmanı Dr. Selma Gül Sever, ruh sağlığı ve hastalıkları bölümü doktoru Uzm. Dr. Burak Okumuş, çocuk ve ergen ruh sağlığı uzmanı Uzm. Dr. Hande Günal Okumuş, ortopedi bölümüne Op. Dr. Volkan Tural ve patoloji bölümüne Uzm. Dr. Melis Kılıç'ı bünyesine kattı.

Uşaklılara duyurulan yeni atamalarla ilgili yapılan açıklamada, hastanenin kadrosunu güçlendirmek ve daha kaliteli sağlık hizmeti sunmak için bu adımların atıldığı belirtildi. Op. Dr. Volkan Tural'a ve Uzm. Dr. Melis Kılıç'a yeni görevlerinde başarılar dileyen hastane yetkilileri, sağlık alanında hizmet kalitesini artırmaya yönelik bu adımların süreceğini vurguladı.

5 YENİ DOKTOR DAHİL EDİLDİ

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi, tıbbı onkoloji, iç hastalıkları ve çocuk sağlığı ile hastalıkları bölümlerine atanan Uzm. Dr. Murat Eser, Uzm. Dr. Mustafa Murat Mıdık ve Uzm. Dr. Seren Cerit Öksüz'ün de aralarında bulunduğu 5 yeni doktoruyla daha geniş ve uzman bir kadro ile halka hizmet sunma çabasını sürdürüyor.

Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi, yeni doktorlarına görevlerinde başarılar dilerken, hastane içindeki birimlerde etkinlik ve kalite standartlarını daha da yükseltmeyi hedefliyor.

Kaynak: Öyküm Yavuz