Muhammet Gür Siyaseti Bırakıyor Mu? Detaylar Haberimizde... Muhammet Gür Siyaseti Bırakıyor Mu? Detaylar Haberimizde...

CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, parti binasında düzenlenen basın açıklamasında, ”genel merkezin talebi üzerine milletvekilliği başvuru dosyamı cumartesi günü geri çektim. Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı seçilmesiyle birlikte partim adına çalışmaya devam edeceğim”dedi.

"Hem Yüreğimle Hem cebimle Partimizin Hizmetinde Olmaya Devam Edeceğim"

Toplantıya CHP Milletvekili adayları Dr.Ali Karaoba, İsmet Akın ve Sevinç Yazgan ile birlikte il Başkanı Koray Akgün,İ lçe Başkanı Uğur Dümen ve partililerden oluşan kalabalık bir topluluk katıldılar. Toplantıda ilk önce söz alan Milletvekili Özkan Yalım, ”3 dönemdir hem Uşak’a hem ülkeme hizmet etmenin gururunu yaşıyorum. Genel Başkanımızın teveccühleriyle bu süreçte adaylıktan çekilmem gerekiyordu. Ben de gereğini yaptım. Bundan sonra milletvekili adaylarımızla birlikte hem  yüreğimle ,hem cebimle hizmet etmeye devam edeceğim. Her zaman partimin hizmetinde olacağım. Öyle inanıyorum ki, Uşak’ın plaka numarası kadar yüzde 64  oy alarak, Sevinç hanım yanlış anlamasın ama 2 milletvekilliği kazanacağız.” dedi.

3.sıra milletvekili adayı Sevinç Yazgan ise yaptığı konuşmasında’oldukça kritik bir seçim atmosferi yaşıyoruz.Her türlü kırgınlıkları ,kişisel hesapları bir kenara bırakarak el birliğiyle çalışacağız” dedi.

"Çankaya Köşkü'ne 2. Kemal'i Çıkaracağız"

2.sıra Milletvekili adayı İsmet Akın sözlerine nerede kalmıştık’diyerek başladı ve şunları söyledi, ”1071 rakımlı Çankaya Köşkü’ne 14 Mayıs seçimlerinde Mustafa Kemal Atatürk’ten sonra 2. Kemal’i çıkaracağımıza olan inancım tamdır. Bu coşkuyu hem partililerimizde hem de halkımızda görüyorum“ dedi.

1.sıra adayı Dr.Ali Karaoba ise ”Tüm Türkiye’de olduğu gibi Uşak’ta da halkın kendisini iktidara taşıyacağız. Bizler parti teşkilatımız ve millet ittifakımız olarak rüzgarı arkamıza aldık, çok çalışacağız ve mutlu sona ulaşacağız” dedi.

Toplantının ardından Milletvekili Özkan Yalım ile birlikte milletvekili adayları Dr.Ali Karaoba, İsmet Akın ve Sevinç Yazgan parti teşkilatı ile birlikte İsmet Paşa caddesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdiler.