Ekonomik şartların çok çeşitli parametreler çerçevesinde ağırlaşmaya başlamış olduğu şu günlerde ucuza alışveriş yapmak nerede ise imkansız hale geldi. Marketlerden çıkan herkes fişleri defalarca kontrol ederek bir yanlışlık olmuş olması ümidini taşırken artan fiyatlar o umutları da tüketti.

Gıdadan ev aletlerine, elektronik cihazlardan diğer temel ihtiyaçlara kadar tüm ürün gruplarında gözlenen yüksek fiyat artışları, tüketicileri her an indirim kampanyalarını sorgulamaya yöneltti. Bu noktada avantajlı fırsatları ile öne çıkan marketlerden biri de BİM oldu. Birçok ilde hizmet veren BİM, son olarak yeni indirim kampanyası ile gündeme geldi. Zincir market, Uşak’ta ve diğer illerde fırsat ürünlerini satışa çıkaracağını bildirdi.

PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLIYOR

Haftalık indirim kampanyaları ile Türkiye genelinde milyonlarca tüketiciye uygun fiyata alışveriş yapma imkanı tanıyan zincir market BİM, son olarak resmi web sitesi üzerinden yayınladığı yeni aktüel ürün kataloğu ile gündeme geldi. Uşak’ta ve diğer illerde birçok mağazası bulunan zincir market, bu haftanın indirim kampanyasının 3 Kasım Perşembe günü resmen başlayacağını bildirdi. Yeni kampanyasında gıda ürünlerine yer vermeyen zincir marketin özellikle elektronik ürünlerde, ev aletlerinde ve mutfak ürünlerinde fiyatları dibe çekmiş olduğu görüldü.

BİM 3 KASIM İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

BİM’in 3 Kasım Perşembe günü başlayacak olan indirim kampanyası kapsamında satışa sunacak olduğu bazı ürünler şu şekilde:

- Kumtel beyaz cam ankastre set: 5.999 TL

- Nordmende 43 inç Android TV: 5.699 TL

- Nordmende 42 inç Android TV: 5.499 TL

- Casper Via X30 8/ 128 GB cep telefonu: 7.899 TL

- Kumtel 5.5 L yağsız fritöz: 1.599 TL

- Fakir elektrikli süpürge Atria: 2.499 TL

- Range buharlı ütü: 699 TL

- Katlanır masa: 399 TL

- Stanley One Hand Mug termos 470 ml: 649 TL

- House Pratik tüy- tiftik toplayıcı: 85 TL

- Nautica akıllı tartı: 425 TL

Kaynak: hava aksu