2023- 2024 eğitim- öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala hem öğrencileri hem de ailelerini okul heyecanı sardı. Yeni bir döneme eksiksiz bir şekilde başlamak isteyen ancak artan fiyatlar karşısında bu isteklerini gerçekleştiremeyen birçok kişi, okul gereçlerini uygun fiyatlar karşılığında satın alabilmenin yollarını araştırmaya başladı.

Bir süredir devam eden zam furyasından etkilenen ürün grupları arasında yer alan okul gereçleri, birçok ailenin bütçesini aştı. Bu süreçte özellikle zincir marketlerin okul öncesi indirim kampanyalarını yakın takip altına alan ebeveynlere, BİM’den müjdeli haber geldi. Yeni haftaya müjdeli bir haber ile başlayan zincir market, okul gereçlerine özel bir indirim kampanyası düzenlediğini bildirdi.

OKUL HEYECANI İNDİRİM İLE ŞENLENECEK

Zincir market sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan ve özellikle de temel ihtiyaç ürünlerine yönelik düzenlediği kampanyalar ile öne çıkan BİM, bu kez de okul hazırlık sürecinde olan ebeveynlerin ve öğrencilerin yüzlerini güldürdü. Yeni bir kampanya düzenlemiş olduğunu duyuran zincir market, kampanyasının halen tüm mağazalarında geçerli olduğunu bildirdi.

BİM OKUL GEREÇLERİ İNDİRİMİ

Türkiye genelinde bulunan tüm mağazalarında geçerli olmak üzere yeni bir indirim kampanyası düzenlemiş olduğunu bildiren zincir market BİM, kampanya kapsamında satışa sunmuş olduğu bazı ürünleri şu şekilde sıraladı:

- Faber Castell desenli kurşun kalem: 35 TL

- Faber Castell okul seti: 39,50 TL

- Faber Castel pastel boya 12’li: 99 TL

- Faber Castell büyük boy sulu boya 12’li + 1 kırmızı kalem: 139 TL

- Faber Castell kalem ucu 4’lü: 49 TL

- Faber Castell silgi 8’li: 49 TL

- Studi eğlenceli başlıklı versatil kalem uçlu: 11,50 TL

- Faber Castell üçgen tüp kuru boya 12’li: 79 TL

- Studi mercanlı kurşun kalem 10’lu: 22,50 TL

- Lisanslı anaokulu çantası: 79 TL

- Lisanslı beslenmeli ilkokul çantası: 209 TL

- North Pasific yetişkin okul çantası: 199 TL

Kaynak: haber merkezi