30 Mart yerel seçimlerin ardından göreve gelen Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım Belediye’de birim müdürlüklerinde değişimler devam ediyor.  Belediye’de 9 birim müdürlüğünde isimler değişirken 5 olan Belediye Başkan yardımcılığı görevine 1 yeni isim daha eklendi. 6. Belediye Başkan yardımcısı olarak Serdar Arıcan’a görev verildi.

- 9 Yeni Müdür Atandı

Uşak Belediyesin de yeni atanan isimler şöyle oldu;  Basın ve Yayın Müdürlüğüne Ali Genç, Bilgi İşlem Müdürlüğüne Ahmet Kurtuluş, Muhtarlık Müdürlüğüne Halil Değirmenci, Veteriner İşleri Müdürlüğüne Birhan Öztürk, Fen İşleri Müdürlüğüne Yusuf Emre Yangın, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne Meryem Gülhan, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne Gökhan Teper, Zabıta Müdürlüğüne Recep Baysal, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne Coşkun Demir atandı.

Spor İşleri, Destek Hizmetleri, İtfaiye ve Temizlik İşleri, Mali Hizmetler ve İnsan Kaynakları Müdürlüklerinde henüz bir değişiklik yapılmadı.

- BAŞKAN YARDIMCISI 6 OLDU

 Akif Şanlı, Halil Arslan ve Reyhan Aydın’ın siyaseten; Serpil Keskin ve Serap Saruhan’ın da memur kadrosuyla Belediye Başkan yardımcısı olmasının ardından,  bir memur başkan yardımcısı daha eklendi.

Daha Önce USKi Müdürlüğü yapan, Serdar Arıcan’a da 5 birim müdürlüğü bağlandı. Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Arıcan’a Park ve bahçe, su kanalizasyon, itfaiye, sivil savunma ve afet işleri birimleri bağlandı.

Editör: Öyküm Yavuz