İMO tarafından yapılan paylaşımlarda ziyaretlerle ilgili şu ifadeler kullanıldı, “İMO (İnşaat Mühendisleri Odası)Uşak Şube Başkanlığımızı 01 Şubat 2024 tarihinde ziyarette bulunan CHP Belediye Başkan Adayı Sayın Özkan Yalım ve parti teşkilatı, İMO Uşak Şube Yönetim Kurulumuz ve üyelerimizin katılımı ile hizmet binamızda ağırlandı.

İMO Uşak Şube Başkanı Ümit Alp 'in üye sorunları ve şehir sorunları ile ilgili öneri ve görüşlerinin yer aldığı konuşmasının ardından, CHP Belediye Başkan Adayı Sayın Özkan Yalım parti projeleri ile ilgili görüşlerini ve önerilerini sundu.

İMO Uşak Şube Başkanlığımızca, CHP teşkilatının yapmış olduğu nazik ziyaretleri ile ilgili kutlamada bulunuldu. Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Sayın Ramazan Yavuz Acar (İnşaat Mühendisi) 01 Şubat 2024 tarihinde parti teşkilatı ile İMO Uşak Şubemizi ziyarette bulundu.

Yönetim Kurulu ve üyelerimizin hazır bulunduğu bu toplantıda, Oda Başkanımız Ümit Alp tarafından üyelerimizin sorunları, Uşak’ta yapılması acil gereken işler üzerine aktarım da bulunuldu.

Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Sayın Ramazan Yavuz Acar (İnşaat Mühendisi) parti projeleri ile ilgili görüş ve önerilerini sundu. Oda Başkanlığımızca, Saadet Partisi teşkilatının İMO Uşak Şubemizi nazik ziyaretleri için kutluyoruz” dedi.